روانشناسی اجتماعی 6 عادت کسانی که هیچ وقت دیر نمی کنند

• نویسنده موضوع FATEMEH HOSSEINI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 99
  • کاربران تگ شده هیچ

FATEMEH HOSSEINI

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
24/1/22
ارسالی‌ها
1,237
پسندها
16,083
امتیازها
38,073
مدال‌ها
20
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • محروم
6 عادت کسانی که هیچ وقت دیر نمی کنند

رای این داستان، من تصمیم به انجام یک مطالعه غیر رسمی در این رابطه گرفتم. چند بار خودم و اشخاص دیگر را در آن زمان ها مورد بررسی قرار دادم. با توجه به داده های من، حدود 10 درصد را را شامل می شد که بسیار رقت انگیز است. ما راه هایی را برای غلبه بر تأخیر، بیان می کنیم.

آیا تا به حال در زمان دیگری بوده است؟
پاسخ این است: به ندرت.

برای این داستان، من تصمیم به انجام یک مطالعه غیر رسمی در این رابطه گرفتم. چند بار خودم و اشخاص دیگر را در آن زمان ها مورد بررسی قرار دادم. با توجه به داده های من، حدود 10 درصد را را شامل می شد که بسیار رقت انگیز است. ما راه هایی را برای غلبه بر تأخیر، بیان می کنیم.

این کار با دو چیز عملی می شود...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : FATEMEH HOSSEINI

FATEMEH HOSSEINI

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
24/1/22
ارسالی‌ها
1,237
پسندها
16,083
امتیازها
38,073
مدال‌ها
20
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • محروم
1. آن ها شرایط خود را سرزنش نمی کنند.
دیر شدن 100 درصد تقصیر شما می باشد. این گفته سخت است، اما درست است. در جهان مدرن همیشه موانع و مزاحمت ها وجود دارند. همه کارشناسان در این قضیه با هم توافق دارند که هیچ سپری برای تأخیر وجود ندارد. این همیشه در شما زمان را نشان می دهد.

2. آن ها زمان را باارزش تر از دیگران می بینند:
این جمله را بعد از ما تکرار کنید: دیر کردن بی ادبی است. این یک پیام برای اعتراف به مشکل خودتان است. با این کار ممکن است قادر به تغییر شخصیت خودتان با شیر و با انجام این آزمایش به خودتان دیدگاه و آرامش بدهید.

3. آن ها در مورد ساعت بدبین هستند:
ما اعتقاد محکمی داریم که خوش بینی باعث می شود در کل، زندگی بهتری داشته باشیم؛ به جز در مورد زمان. مثلاً اگر صبح...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : FATEMEH HOSSEINI