خواننده یانگ‌بلاد | خواننده

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع
دومینیک ریچارد هریسون (زادۀ ۵ اوت ۱۹۹۷) که با نام هنری یانگ‌بلاد (انگلیسی: YUNGBLUD) شناخته می‌شود، خوانندهٔ آلترناتیو راک اهل انگلستان است.

یانگ‌بلاد
اطلاعات پس‌زمینه
امضا
هریسون در مراسم جوایز موسیقی آی‌هارت‌رادیو ۲۰۱۹

هریسون در مراسم جوایز موسیقی آی‌هارت‌رادیو ۲۰۱۹
...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع

اوایل زندگی

دومینیک ریچارد هریسون در ۵ اوت ۱۹۹۷ در دانکستر، انگلستان متولد شد. نام مادر او سامانتا هریسون و پدرش جاستین هریسون است. او دو خواهر کوچک‌تر با نام‌های جمیما هریسون و ایزابل هریسون دارد. پدر بزرگش ریک هریسون با گروه تیرکس در سال ۱۹۷۰ اجرا می‌کرده‌است. او پیش از ورود به حرفه موسیقی در مدرسه هنر لندن در رشته تئاتر مشغول تحصیل بوده‌است. یانگ‌بلاد توانایی نواختن سازهای مختلف مثل پیانو، گیتار، درام و دایره‌زنگی را دارد. دومینیک از کودکی مبتلا به اختلال کم‌توجهی - بیش‌فعالی بود و از سن خیلی پایین از رتالین استفاده می‌کرده ولی مادرش جلوی مصرف او را گرفته چون رتالین باعث تغییرات شخصیت در او می‌شده‌است.

منبع...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] delnia

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع

زندگی شخصی

او از نوامبر ۲۰۱۸ تا سپتامبر ۲۰۱۹ با خواننده آمریکایی هالزی در رابطه بود. دومینیک دربارهٔ جدایی آن‌ها گفته بود بعنوان دوست رابطه بهتری دارند. او اکنون با جسی جو استارک خواننده آمریکایی رابطه دارد.
یانگ‌بلاد در یکی از مصاحبه‌های خود در سال ۲۰۲۰ اعتراف کرد ۲ بار به دلیل مشکلاتی در حرفه خود دست به خود*کشی زده‌است.

منبع: ویکی‌پدیا

• Like

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع

حرفه

۲۰۱۷–۲۰۱۸:یانگ‌بلاد

هریسون در سال ۲۰۱۷ سینگل خود به نام «شاه چارلز» را منتشر کرد و در همان سال سینگل ترک‌های دیگر خود با نام‌های «من دوستت دارم با من ازدواج می‌کنی؟» و «تین پن بوی» را منتشر کرد و در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۷ آلبوم چندآهنگه خود را به نام یانگ‌بلاد منتشر کرد که شامل چندین تک‌آهنگ قبلی او بود.

• Like

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع

۲۰۱۸–۲۰۱۹:تعهدات قرن ۲۱ و جوانی دست کم گرفته شده

سینگل «چشمان دروغ‌سنج» را در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر کرد. این سینگل در مورد آزار و اذیت‌هایی به دختران بود. او در مورد سینگل می‌گوید: «من ۱۴ ساله بودم که با کارت شناسایی جعلی به شمال می‌رفتم و می‌دیدم دختران کم سن م**س.ت از کلاب‌ها خارج می‌شوند در حالی که نمی‌توانستند روی پای خود بایستند و با پسرهایی که به اندازه آن‌ها م**س.ت نبودند می‌رفتند. من آن موقع متوجه نبودم که چه اتفاقی در حال افتادن است ولی بعد که به لندن آمدم دنیا را از یک دید جدید دیدم، فهمیدم این مردها هستند که باید در مورد این آزارها حرف بزنند تا این اتفاقات تمام شود.» در ۱۰ مه ۲۰۱۸ سینگل «سقوط آسمان‌ها» را به همراه...

• Like

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع

۲۰۱۹–۲۰۲۰:عجیب!

در ۲۲ آوریل ۲۰۲۰ سینگل جدیدی به نام عجیب! را منتشر کرد که به گفتهٔ خودش در مورد عجیب‌ترین زمان زندگی اش یعنی دنیاگیری کووید-۱۹ است: «مهم نیست چقدر همه اتفاقات عجیب رخ دهد باز هم همه چیز خوب می‌شود.» او همچنین گفت نزدیک بود مادرم را در یک تصادف از دست بدم و در رابطه ای بودم که تمام شدنش باعث شد قلبم بشکند، همه چیز عجیب و عجیب و عجیب است. عجیب! دومین آلبوم استودیویی او در ۴ دسامبر ۲۰۲۰ منتشر شد که در هفته انتشار به صدر جدول آلبوم‌های انگلیس رسید.

آخرین ویرایش
  • Like

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع

۲۰۲۱:YB3

حدود یک ماه پس از پخش آلبوم عجیب! در نخستین روزهای سال ۲۰۲۱ یانگ‌بلاد خبر از سومین آلبوم‌استودیویی خود داد. او در یک لایو اینستاگرامی اعلام کرد آلبوم در مراحل پایانی است.
اجرا آهنگ زندگی در مریخ از دیوید بویی در مراسم بزرگداشت بویی توسط یانگ‌بلاد برای پخش در رویداد فرود آمدن مریخ‌نورد استقامت ناسا بر سطح مریخ انتخاب شد.
در نوامبر ۲۰۲۱ یانگ‌بلاد اعلام کرد اولین فیلم کوتاه خود را بر اساس آهنگ «مریخ» خود با همکاری استودیو مرکری و اینترسکوپ رکوردز تولید خواهد کرد. داستان این فیلم بر روی یکی از طرفداران او به نام چارلی آکستر تمرکز دارد که در تلاش برای متقاعد کردن والدینش است.

• Like

H A N I N

مترجم انجمن
مترجم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/5/23
ارسالی‌ها
497
پسندها
794
امتیازها
4,683
مدال‌ها
9
سطح
8

• نویسنده موضوع

فعالیت‌ها

در ۲۴ مارس ۲۰۱۸ در «راهپیمایی برای زندگیمان» که در مورد درگیری با اسلحه در مدارس آمریکا بود شرکت کرد. در ۳ مه ۲۰۲۰، ۴ روز در اعتراضات به نژادپرستی به دلیل مرگ جرج فلوید شرکت کرد. او ۳ روز به همراه دوست دختر قبلی خود هالزی به مداوای افراد زخمی در اعتراضات پرداخت که مورد تشویق و تقدیر کاربران توییتر قرار گرفت. همچنین او در روز پنجم به همراه مشین گان کلی در اعتراضات شرکت کرد.

• Like
عقب
بالا