کتاب کتاب | مصاحبه با خون آشام

• نویسنده موضوع Amin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 71
  • کاربران تگ شده هیچ

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,414
پسندها
45,980
امتیازها
96,903
مدال‌ها
146
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
عکس جلد کتاب مصاحبه با خون آشام

نویسنده: آن رایس
مترجم: صدف علی نیا

امضا : Amin

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,414
پسندها
45,980
امتیازها
96,903
مدال‌ها
146
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
معرفی کتاب مصاحبه با خون آشام
بدون شک شما با خواندن کتاب مصاحبه با خون آشام احساساتی مانند ترس، وحشت و حتی عشق را تجربه می‌کنید! آن رایس در این کتاب از سرگذشت مردی سخن می‌گوید که هنگام مصاحبه با یک خبرنگار، داستان زندگی پرفراز و نشیب خود را تعریف می‌کند، اینکه چطور از این یک انسان عادی تبدیل به فردی خون‌خوار شده است.

درباره‌ی کتاب مصاحبه با خون آشام (Interview with the vampire):

این کتاب توسط آن رایس (Anne Rice) پرفروش‌ترین نویسنده‌ی نیویورک تایمز به نگارش درآمده و نامزد جایزه بهترین رمان فانتزی انگلیس در سال 1977 شده است. داستان درباره‌ی مردی‌ به نام لوئیس دو پوینت دو لاک است که ماجرای زندگی‌ 200 ساله خود را برای خبرنگاری شرح می‌دهد. لوئیس در سال 1791 به عنوان یک مزرعه‌دار فعالیت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,414
پسندها
45,980
امتیازها
96,903
مدال‌ها
146
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
در بخشی از کتاب مصاحبه با خون آشام می‌خوانیم:

تمام شب رو عرشه ی کشتی فرانسوی ماریانا وایسادم و تخته پُلای ورودیو تماشا کردم. ساحل شلوغ بود و مهمونیا تا دیروقت تو اتاقای مجلل ادامه داشت. عرشه ها پر از سروصدای مسافرا و مهمونا بود؛ اما بالاخره هر چی ساعت طلوع خورشید نزدیک تر می شد، مهمونیا هم یکی یکی تموم می شدن و کالسکه ها خیابونای باریک و موزاییکی جلوی رودخونه رو ترک می کردن. آخرین مسافرا سوار کشتی شدن؛ یه زوج قبل از سوارشدن چن ساعت کنار نرده ی نزدیک کشتی وقت گذروندن. ولی لستت و شاگردش، اگه از آتیش جون سالم به در برده بودن (و من مطمئن بودم که جون سالم به در بردن)، موفق نشدن کشتی ما رو پیدا کنن. چمدونمونو اون روز از عمارت برده بودن؛ و اگه چیز دیگه ای باقی مونده بود که اونا با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.