داستان داستان فارسی | همیشه نظرات را بخوان

• نویسنده موضوع Amin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 62
  • کاربران تگ شده هیچ

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,414
پسندها
45,938
امتیازها
96,903
مدال‌ها
146
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
همیشه نظرات را بخوانید

دوست دخترم سه هفته پیش منو ترک کرد. گربه من، روک، خیلی بهش وابسته بود الان که اون رفته روک واقعا تنها شده و این تنهایشو با کاراش میخواد بهم نشون بده... مخصوصاً وقتی سر کار هستم.
چند بار وقتی از سر کار به خونه اومدم دیدم که پرده های خونه رو پاره کرده یا همه دستمال توالت تکه تکه کرده بود آخریشم همین چند وقت پیش زمانی بود که بخاطر کارم مجبور شدم چند ساعت دیرتر بیام به محض اینکه به خونه رسیدم متوجه شدم که سوراخی به اندازه یک بشقاب غذاخوری در کناره مبل ایجاد کرده است...دیگه داشتم از این کاراش عصبی میشدم هر کاری که فکرشو بکنید براش انجام دادم ... اسباب‌بازی‌های مختلف براش خریدم اما هیچ کدوم تاثیری تو رفتار روک نداشت یک شب که داشتم تو سایت آمازون میگشتم به طور...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Amin

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
12,414
پسندها
45,938
امتیازها
96,903
مدال‌ها
146
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
در روز چهارم به این نتیجه رسیدم که مشکل روک را حل کرده م اون دیگه خراب کاری نمی کردو من به راحتی با این دوربین هدایتش میکردم و باهاش صحبت می کردم تا احساس تنهایی نکنه...
تازه رسیده بودم خونه حدود 10دقیقه ای میشد که با روک به اتاق خوابم رفتم خیلی خسته بودم چشمام داشتن بسته میشدن که یهو صدای هشدار از تلفنم رو شنیدم این هشدار از دوربین بود که خودم فعالش کرده بودم. بنظرم چیز زیاد مهمی نبود ولی به هر حال بازش کردم چیزی که دیدم باعث شد از ترس تمام بدنم به لرزه بیوفته... دوربین تو اتاق خواب من نصب بود اما به جای فیلمی از خودم در رختخواب، مردی را دیدم که، قد بلند، ژولیده، با پوست رنگ پریده و چشمان درشت داشت... با قدم های اغراق آمیز مثل یک شخصیت کارتونی یواشکی داشت وارد اتاق من می شد. وقتی به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Amin
عقب
بالا