مانگا مانگا | انیمه Majo to Yajuu؛ اولین برداشت

• نویسنده موضوع امین؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 117
  • کاربران تگ شده هیچ

امین؛

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,295
پسندها
47,890
امتیازها
96,906
مدال‌ها
150
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
خلاصه داستان انیمه The Witch and the Beast: گایدو: دختری با خوی وحشی با نیش هایی بلند و چشمانی جانورگونه. اشف: مردی با صدایی ملایم و خصیصه هایی لطیف و تابوتی آویخته به پشتش. این زوج بدیمن روزی در شهری که در تحت نفوذ جادوگری ست، ظاهر میشوند. جادوگری که مردم شهر را قانع ساخته که او قهرمان آنهاست. ولی اشف و گایدو از حقیقت با خبر اند. آنهایی حساب هایی دارند که باید تسویه کنند، و در حذف کسانی که سد راهشان قرار میگیرد، تردید نمیکنند...

امضا : امین؛

امین؛

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,295
پسندها
47,890
امتیازها
96,906
مدال‌ها
150
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
امروز اولین روز پخش فصل زمستان 2024 است. این روز همیشه معیار مهمی برای ارزیابی فصل است، چون چهار سریال برتر معمولاً خیلی خوب هستند و پیدا کردن سریالی واقعاً عالی از میان سریال‌های پایین‌تر کار سختی است. اولین سریالی که پخش شد «جادوگر و دیو» بود. من قبلاً این منبع را نخوانده بودم، اما انتظارات زیادی از این سریال داشتم، چون نقدهای خیلی خوبی در مورد آن شنیده بودم. همیشه دوست داریم سریال‌های جدید رو با چیزی که شبیهش هستند مقایسه کنیم. «جادوگر و دیو» یه سریال شبیه «فرس قتل دختر مرده» (که خودش شبیه «انتقام» بود) هست. البته این سریال خیلی خوب نیست، ولی یه حس مشترکی بینشون وجود داره. من بیشتر از همه از طراحی هنری سریال خوشم اومد. یادآور آثار لیجی ماتسوموتو بود، مخصوصاً طراحی شخصیت Guideau. ولی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : امین؛

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا