خبر داخلی خبر داخلی | ناصری: اشتباه دروازه‌بان بیشتر از بازیکنان دیگر دیده می‌شود/ در چند بازی به معنای واقعی بدشانس بودیم

• نویسنده موضوع -Atlas
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 38
  • کاربران تگ شده هیچ

-Atlas

سرپرست تالار عمومی + گوینده انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
8,359
پسندها
27,092
امتیازها
83,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
محمد ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: می‌دانستیم که بازی سختی داریم و متأسفانه در ابتدای بازی اشتباهی انجام دادم که فشار روی تیم و من زیاد شد. با این حال خدا را شکر می‌کنم که برنده از زمین بیرون آمدیم و بچه‌ها نیز اشتباه من را جبران کردند که باید از آنها تشکر کنم.

امضا : -Atlas
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ZahraCore

-Atlas

سرپرست تالار عمومی + گوینده انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
8,359
پسندها
27,092
امتیازها
83,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
وی در مورد اشتباهات متعدد دروازه‌بان‌های لیگ برتر در این هفته تصریح کرد: متأسفانه اکثر گلرها در این هفته بدشانسی آوردند و اشتباهاتی داشتند. خیلی‌ها توقع دارند که دروازه‌بان اشتباه نکند و اشتباه دروازه‌بان نسبت به بقیه بازیکنان بیشتر دیده می‌شود. به هر حال این اتفاقات ممکن است در فوتبال به وجود بیاید، ولی من هم در بازی با سپاهان در دقایق آخر یک سیو خوب داشتم تا حداقل بتوانم کمی از اشتباهم را جبران کنم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان راجع به کسب اولین برد پیکان با رضا عنایتی، خاطر نشان کرد: از زمانی که عنایتی به تیم ما آمدند، شرایط پیکان بهتر شد و خیلی زودتر از این باید به برد می‌رسیدیم، اما در چند بازی به معنای واقعی بدشانس بودیم. خدا را شکر که سپاهان را بردیم و امیدوارم این روند را...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : -Atlas
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ZahraCore