موجودات موجودات | SCP-032

• نویسنده موضوع Désirée-
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 26
  • کاربران تگ شده هیچ

Désirée-

مدیر تالار وحشت + گوینده انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,231
پسندها
35,400
امتیازها
69,173
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر

SCP-032
عروس برادران
رویه های ویژه مهار

SCP-032 قرار است در واحد کنترل خودکار 535/15 قرار گیرد. تماس مستقیم با SCP-032 فقط باید به وظایف مرتبط با تحقیق محدود شود. مصاحبه ها، در صورت لزوم، باید با استفاده از آرایه ارتباط راه دور واحد انجام شود. در حالی که حضور SCP-032 به طور مستقیم برای بدن انسان مضر نیست، قرار گرفتن در معرض آن باید به دوره های 12 ساعته یا کمتر محدود شود زیرا اثرات نامطلوب آن بر اکثر میکروارگانیسم های مفید است. SCP-032 نباید در معرض هیچ گونه مواد بیولوژیکی که توسط بشریت تصفیه نشده یا به گونه ای دیگر اصلاح نشده باشد، با تاکید بر موجودات زنده غیر انسانی قرار گیرد. برای لیست کامل طبقه بندی ها، به Document-032-RCL مراجعه کنید...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Désirée-
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

Désirée-

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,231
پسندها
35,400
امتیازها
69,173
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
SCP-032 در آستانه درب محوطه داخلی سایت بنیاد-██ در نزدیکی ██████████، اسلواکی کشف شد. هنگامی که توسط پرسنل امنیتی بنیاد مورد سوال قرار گرفت، SCP-032 اثرات غیرعادی آن را توضیح داد و ادعا کرد که در آنجا "برای ذخیره" وجود دارد. فیلم‌های نظارتی هیچ سابقه‌ای از زمان ورود آن نشان نمی‌دهند و هنوز مشخص نیست که چگونه SCP-032 از مکان Site-██ مطلع شده یا بدون اینکه دیده شود به آن نزدیک شده است. وقتی از SCP-032 دلیل آن برای درخواست حضانت بنیاد پرسیده شد، پاسخ داد که به دستور سازندگانش در آنجا بود و به دنبال «ذخیره سازی نامحدود، تا زمانی که ادعا شد».

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

Désirée-

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,231
پسندها
35,400
امتیازها
69,173
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
الحاقیه

توجه: این مصاحبه در نزدیکی زمان مهار اولیه SCP-032 توسط دکتر الکساندر کواچ، روانشناس مقیم سایت-██، پس از بررسی اولیه توسط امنیت سایت ضبط شده است.

<شروع ورود>

دکتر کواچ: قبل از شروع، فکر می‌کنم چیزی است که باید از شما بپرسم، زیرا امنیت اغلب از انجام آن غفلت می‌کند. این کاملاً تأیید کننده پروتکل نیست، اما به نظرم کارها را آسان‌تر می‌کند.

SCP-032: به من دستور داده شد که همکاری کنم.

دکتر کواچ: خوب، خیلی خوب. پس بگو اسمت چیه؟

SCP-032: من ندارم. مردم اسم دارند من یکی نیستم

دکتر کواچ: آیا اینطور است؟ آن زمان به اصطلاح سازندگان شما را چه می نامیدند؟

SCP-032: این کار...

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

Désirée-

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,231
پسندها
35,400
امتیازها
69,173
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر

پنهان شدن
توجه: این مصاحبه شش ماه پس از مهار اولیه SCP-032، به عنوان بخشی از یک سری مصاحبه با هدف ارزیابی توانایی ها و شخصیت شناختی SCP-032، یا عدم وجود آن، برگزار شد.

<شروع ورود>

SCP-032: من از او متنفرم.

دکتر کواچ: خب... این مطمئنا راهی برای شروع مصاحبه است. آیا می‌خواهید توضیح دهید؟

SCP-032: چیزی که من ساخته شده بودم تا شبیه آن باشم. قالب من… از او متنفرم.

دکتر کواچ: با توجه به اطمینان مکرر شما مبنی بر اینکه هیچ آگاهی یا احساسی از خود ندارید، احساس جالبی برای شما دارد.

SCP-032: من این کار را نمی کنم. من از او متنفرم چون آنها از من می خواهند. هدف آنها را برآورده می کند.

دکتر کواچ...

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin