احمدی نژاد: اطمینان دارم تمامی مسائل کشور حل شدنی است

• نویسنده موضوع Eugénie-
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 25
  • کاربران تگ شده هیچ

Eugénie-

مدیر تالار وحشت + مدیر آزمایشی خانواده
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,771
پسندها
37,143
امتیازها
71,673
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر

احمدی نژاد: اطمینان دارم تمامی مسائل کشور حل شدنی است

رئیس‌جمهور اسبق کشورمان پس از ثبت‌نام در انتخابات گفت: اطمینان دارم که همه مسائل کشور با استفاده حداکثری از ظرفیتهای ملی، مبنا قرار دادن رای و نظر عموم مردم همدلی و همکاری جمعی و بهره‌گیری شایسته از دیدگاه‌ها و تجربیات استادان صاحب نظر حل شدنی است.
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، محمود احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری طی سخنانی با بیان اینکه امروز آمده‌ام تا بار دیگر به ملت بزرگ ایران سلام کنم، گفت: حضور در عرصه انتخابات در زمان حاضر برای اینجانب از جهات مختلف حائز...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Eugénie-
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

Eugénie-

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,771
پسندها
37,143
امتیازها
71,673
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
وی در بخش دیگری از اظهاراتش عنوان کرد: اینجانب که همواره در ارتباط وسیع با اقشار مختلف مردم بوده‌ام دردمندانه‌تر وضعیت زندگی آینده بسیاری از آنان را با نگرانی شدید دنبال می‌کنم در این شرایط حتی آنانی که از توانمندی اقتصادی نسبی برخوردارند از شرایط حاضر ناراضی بوده و مایل به تحقق شرایط بهتر برای زدودن رنج فقر از سیمای هموطنان خود هستند. با این همه، آگاهی از تفاوت بین شرایط موجود و وضعیت مطلوب و مسئولیت و انگیزه ای که برای تغییر و بهبود اوضاع در خود حس میکنم در موازنه با آگاهی عمیق از سنگینی مشکلات و مسائل گوناگون کشور قرار دارد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: در این ارتباط، اما اینجانب اطمینان دارم که همه مسائل کشور با استفاده حداکثری از ظرفیتهای ملی مبنا قرار دادن رای...

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

Eugénie-

پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,771
پسندها
37,143
امتیازها
71,673
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اینک محمود احمدی نژاد فرزند کوچک ملت بزرگ ایران خدا را شاکر است که در این مرحله به مسئولیت تاریخی خود در تحقق خواست ملت عمل کرده است و در پیشگاه مردم بزرگوار آمادگی خود را برای پذیرش مسئولیت دولت و راهبری و هماهنگی امور اجرایی کشور در جهت ساختن ایرانی آباد آزاد و شاد اعلام می‌نماید و در این راه هر درد و رنجی را که از درد و رنج جمهور بکاهد به جان خریدار است.

وی ادامه داد: آمده‌ام تا فرمان ملتی نجیب و بیدار را گردن بگذارم‌ آمده‌ام تا به جوانان ایران زمین بگویم که دل قوی دارید که ایران جوان در دستان شما و ایران نوین از آن شماست. همچنین آمده‌ام تا به احترام زنان و دختران سرزمین عشق و هشیاری از جا برخیزم آمده‌ام تا به همه ایرانیان عزیز و سربلند در...

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin