قالیباف: مانند همه بدون اشکال نیستم

• نویسنده موضوع Eugénie-
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 31
  • کاربران تگ شده هیچ

Eugénie-

مدیر تالار وحشت + مدیر آزمایشی اخبار
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,616
پسندها
36,810
امتیازها
71,673
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
قالیباف: مانند همه بدون اشکال نیستم

یکی از داوطلبان نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: با توکل به خداوند متعال و امید به اعتماد شما و تکیه بر سوابق سیاسی و اجرایی خود پا به عرصه انتخابات گذاشتم تا برای حل مسائل و مشکلات مردم با تمام وجود تلاش کنم و با کمک شما دوره دیگری از رکود و سوء مدیریت همانند وضعیت دهه ۹۰ در کشور حاکم نشود.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف ظهر دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ پس از ثبت نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور با گرامیداشت یاد شهید رئیسی و سایر شهدای پرواز اردیبهشت، اظهار کرد: در آغاز، درباره دو نگرانی با مردم سخن میگویم؛...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Eugénie-
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

Eugénie-

مدیر تالار وحشت + مدیر آزمایشی اخبار
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
3,616
پسندها
36,810
امتیازها
71,673
مدال‌ها
55
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
داوطلب نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تاکید کرد: در عرصه مدیریت کشور این رئیس جمهور است که باید بی عذر و بهانه در نهایت کار را تمام کند و تلاشهای بقیه را با مسئولیت پذیری و راهبری درست به ثمر برساند. لذا، فتح قله علاوه بر انگیزه و احساس وظیفه، تجربه و مهارت هم می‌خواهد. اگر معتقد نبودم که مشکلات امروز مانند معیشت کاهش قدرت خرید محرومیت فقر و تبعیض و نابرابری هزینه های کمرشکن مسکن، گرانی‌ها و بازار نابسامان خودرو یا وضعیت اینترنت و عبور از تحریم ها قابل حل است، هرگز پا به عرصه رقابت نمی‌گذاشتم.

قالیباف گفت: من هم مانند همه بدون اشکال نیستم، تنها دیکته نانوشته است که غلط ندارد. ولی با درس گرفتن از گذشته و شناختی که از امکانات کشور و توانایی‌های موجود دارم، می‌دانم که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Eugénie-
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin