علی نیکزاد: دولتم را «دولت مردم و زمان» نامگذاری می‌کنم

• نویسنده موضوع ستایش؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 56
  • کاربران تگ شده هیچ

ستایش؛

مدیر سرگرمی + مدیر وحشت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
5,488
پسندها
40,634
امتیازها
80,676
مدال‌ها
74
سطح
43

• نویسنده موضوع
  • مدیر
علی نیکزاد: دولتم را «دولت مردم و زمان» نامگذاری می‌کنم

یکی از داوطلبان نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: دولت خود را پس از مجاهدت و مراقبت و کار و کرامت «دولت مردم و زمان» نامگذاری می‌کنم.

به گزارش ایسنا، علی نیکزاد عصر دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ پس از ثبت نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور با گرامیداش یاد و خاطره شهید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت اظهار کرد: من علی نیکزاد سرباز ولایت و نوکر مردم، فرزند ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز و در این زمان آمده‌ام تا نه از سر تکلیف بلکه برحسب وظیفه هر آنچه در طول سال‌های عمر خدمتی‌ام در کشکول...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ستایش؛

ستایش؛

مدیر سرگرمی + مدیر وحشت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
تاریخ ثبت‌نام
4/8/21
ارسالی‌ها
5,488
پسندها
40,634
امتیازها
80,676
مدال‌ها
74
سطح
43

• نویسنده موضوع
  • مدیر
نیکزاد اظهار کرد: در این دورانِ عیانِ بی‌حاجت به بیان، با احترام به تمامیِ دولتها رویکرد دولت پیشنهادی من این است که دولتمرد باید به جای پرسشگری ومقصریابی پاسخگویی و پذیرش را سرلوحه کار خود قرار دهد و اِعمال سلیقه‌ها را حقیقتاً به زباله‌دانِ تاریخ بسپارد؛ در این دولت تنها مسئله‌ای که مهندسی نخواهد داشت، پاسخگویی دولت به ملت است‌. با این تفاسیر، دولت را پس از مجاهدت و مراقبت و کار کرامت، «دولتِ مردم و زمان» نامگذاری مینمایم.

وی ادامه داد: امضای برجام‌ها وقتی زیبا می‌شود که هر داد به طرف مقابل، سِتَدی متقابل داشته باشد؛ امضای برجام‌ها وقتی زیبا می‌شود که جوان ایرانی سودای مهاجرت در سر نداشته باشد؛ هر گفت‌وگوی عزتمندانه‌ای که از آلام مردم بکاهد، با آغوش بازِ دولتِ مردم و زمان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ستایش؛

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا