کشتی روایت اخلاقی از حضور دوباره بنا، استعفایش و برادران گرایی

• نویسنده موضوع زهرا؛
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 77
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا؛

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
4,900
پسندها
15,122
امتیازها
54,873
مدال‌ها
24
سطح
25

• نویسنده موضوع
  • مدیر
روایت اخلاقی از حضور دوباره بنا، استعفایش و برادران گرایی

عضو سابق کادرفنی تیم ملی فرنگی تاکید کرد محمد بنا که بعد از مسابقات جهانی ۲۰۲۲ دیگر پایش را روی تشک کشتی نگذاشته بود، دعوت آنها را برای حضور در اسلامشهر قبول کرده و دو جلسه در کنار این تیم بوده است.​

حبیب اخلاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره حضور محمد بنا در تمرینات تیمش اظهار داشت: دو سالی هست که در اسلامشهر مشغولیم، من خیلی پیگیری کردم که محمد بنا هم سر تمرینات ما بیاید که بالاخره آمد، دو جلسه هم آمد، بعد از مسابقات جهانی 2022 صربستان که از تیم ملی رفت، دیگر پایش را به تشک...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
4,900
پسندها
15,122
امتیازها
54,873
مدال‌ها
24
سطح
25

• نویسنده موضوع
  • مدیر
عضو سابق تیم ملی کشتی فرنگی درخصوص المپیکِ پیش روی تیم ملی کشتی فرنگی عنوان کرد: خداراشکر که تیم با سهمیه کامل به پاریس می‌رود. ماراتن انتخاب بچه‌ها پشت سر گذاشته شد و حالا باید تمرکز روی تک تک حریفان و آنالیز آنها باشد. در این مدت هم روی نقاط ضعف و قوت تیم کار شده است. مطمئنا همکاران ما در تیم ملی از خانواده و زندگی‌شان زدند که همین کارها را انجام دهند. من خودم این تجربه سخت را داشتم و می‌دانم همه فکر و ذکر کادرفنی، آماده‌سازی تیم است. دیدیم که سال 2022 امین میرزازاده به فینال جهانی آمد و کشتی نزدیکی با رضا کایالپ گرفت، سال بعدش حساب‌شده‌تر مبارزه کرد و او را برد و قهرمان جهان شد، چند روز قبل هم فردین هدایتی در بوداپست غوغا به پا کرد و با قلدری کایالپ را برد، من خیلی از این عملکرد لذت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛