گلایه بهترین بازیکن آسیا ازعملی نشدن قول‌های فدراسیون فوتبال

ZahraCore

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,416
پسندها
13,588
امتیازها
42,973
مدال‌ها
22
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
گلایه بهترین بازیکن آسیا ازعملی نشدن قول‌های فدراسیون فوتبال

بهترین بازیکن جام ملت‌های فوتسال آسیا ۲۰۲۴ از محقق نشدن وعده‌های فدراسیون فوتبال بابت پرداخت پاداش به اعضای تیم ملی فوتسال انتقاد کرد.​

سعید احمد عباسی درباره بازگشت خود به فوتسال ایران و پیوستن به تیم گیتی‌پسند، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در دو سال اخیر (برای کارهای نظام وظیفه) به‌خاطر یک امضا باید به ایران بازمی‌گشتم و واقعاً خسته شدم. بعد از دیدار ایران با روسیه در لار، نتوانستم به اسپانیا بروم که تیم وینیا آلبالی چهار مسابقه داشت و بخشی از قراردادم کسر شد. در دو سال گذشته 15 بازی تیم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ZahraCore

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,416
پسندها
13,588
امتیازها
42,973
مدال‌ها
22
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
در اسپانیا می‌ماندم، باید چند ماه استراحت می‌کردم
وی با اشاره به برنامه مسابقات لیگ برتر اسپانیا بیان کرد: یکی از دلایل بازگشتم این بود که لیگ برتر اسپانیا، بعد از جام جهانی آغاز می‌شود و باید چند ماه استراحت می‌کردم. بعد از جام جهانی اگر پیشنهاد بهتری داشتم، به اروپا برمی‌گردم. گیتی‌پسند قهرمان ایران و بهترین تیم آسیاست. گیتی‌پسند شرایط خوبی دارد و امیدوارم دوباره به تیم کمک کنم. امیدوارم جام باشگاه‌های آسیا هم برگزار شود و با قهرمانی در آسیا و لیگ، پاسخ حمایت مدیران باشگاه را بدهیم.

کیفیت لیگ برتر فوتسال بالاتر از 2 سال گذشته خواهد بود
ملی‌پوش گیتی‌پسند در مورد رقبای قدرتمند تیمش خاطرنشان کرد: مس سونگون قدرتمند است و شخصیت قهرمانی دارد. مس خطری بزرگ برای ماست و گهر زمین...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,416
پسندها
13,588
امتیازها
42,973
مدال‌ها
22
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
قراردادهای باشگاه‌های ایرانی از اروپا هم بالاتر است؛ ثمره این اتفاق را در جام جهانی می‌بینیم
وی در مورد افزایش قابل توجه قراردادهای بازیکنان فوتسال با باشگاه‌های داخلی عنوان کرد: شرایط مالی و قراردادی باشگاه‌های ایرانی با اروپا برابر و شاید بالاتر از باشگاه‌های اروپایی است. این یک اتفاق مثبت برای فوتسال ماست و از باشگاه‌های کشورمان به‌ویژه گیتی‌پسند، گهر زمین، مس سونگون و پالایش نفت هرمزگان تشکر می‌کنم. قطعاً ثمره این اتفاق را در جام جهانی می‌بینیم.

فدراسیون فوتبال از داوران حمایت کند
بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا 2024 با اشاره به اهمیت توجه به عقد قرارداد با ارقام بالا تصریح کرد: هرچه پیش می‌رویم، مدیران باشگاه‌ها متوجه می‌شوند که باید بیشتر هزینه کنند و با بازیکنان و...