بررسی مانهوا بررسی مانهوا | I Was More Overpowered Than the Hero, so I Hid My Power!

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,096
پسندها
29,935
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
خلاصه داستان
از همون بچگی عاشق شخصیت‌هایی با ‹ظاهر معمولی و عادی اما با قدرتی بسیار› بودم. و بعد، شانسی برای تولد دوباره به‌دست آوردم! ازم پرسیده شد: «دوست داری در این دنیای جدید چه جور آدمی باشی؟» «من می‌خوام کسی باشم که قدرت و توانایی واقعیش رو پنهان می‌کنه!» ... ولی منظورم اینطوری نبود!!

امضا : -Eunoia
  • Heart
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,096
پسندها
29,935
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
توضیحات داستان
در رابطه با داستان این مانهوا نسبت به بقیه ی داستان های تناسخی موضوع جالب تری رو دنبال میکنه داستان در رابطه با پسریه که همیشه دوست داشته کار های قهرمانانه و خیر رو مخفیانه انجام بده و به نظرش اینطور خفن تره ولی با این حال توی سن نوجوونی میمیره و یه الهه با پاس تمام کارهای خیری که انجام داده می خواد اون رو توی یه دنیای فانتری با هر توانایی ای که می خواد تناسخ بده ولی اون میگه میخواد یه قهرمان مخفی بشه والهه این شرط رو میزاره : من تو رو قدرتمند ترین موجود این جهان میکنم ولی اگه قدرتت برای کسی فاش شه میمیری

• Heart
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,096
پسندها
29,935
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
توضیحات طراحی
طراحی این مانهوا میشه گفت متوسط رو به بالاست ولی می تونست بهتر از اینم بشه تمام کرکتر ها با دقت طراحی شدن و طراحی نقش اصلی هم خیلی خوبه توی بعضی جاها طراحی محیط اطراف کم و کاست های کوچیکی داره که قابل چشم پوشیه در رابطه با طراحی بقیه ی شخصیت های این مانهوا که هر شخصیت شکل منحصر به فرد خودش رو داره و از چهره های به ظاهر مشابه در مانهوا جلوگیری شده و هر کارکتر متناسب با شخصیتی که داره طراحی شده و نکته ی آخر و خیلی مهم طراحی مبارزه هاست که به نظر من بهترین قسمت این مانهواست و باعث هیجان هر کسی میشه که با جزئیات به نمایش گذاشته شده

• Heart
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,096
پسندها
29,935
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
توضیحات کاراکتر
کارکتر های این مانهوا همگی شخصیت های کاملی رو ارائه میدن از جمله نقش اصلی این مانهوا شخصیتی به ظاهر ضعیف و مظلو که از پس هیچ مبارزه ای بر نمیاد در رابطه با شخصیت دختری که همراهشه میشه گفت شخصیتی کاملا پشتیبان هسن و قصد محافظت از شخصیت اصلی رو داره همه ی کارکتر ها یا شخیت پردازی های مناسب تونستن گوشه ای از این داستان رو برای خودشون داشته باشن و کارکتر استاد کلاس رتبه برتر ها شخصیت هایی کاریزماتیک و جذاب داره خواننده رو علاقه مند به خودش میکنه که به شدت در رابطه با شخصیت اصلی داستان کنجکاوه و میخواد پرده از رازش برداره

• Heart
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin

-Eunoia

سرپرست تالار عمومی
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
10,096
پسندها
29,935
امتیازها
89,374
مدال‌ها
46
سطح
30

• نویسنده موضوع
  • مدیر
توضیحات جذابیت
هم داستان و هم کارکتر ها جذابیت لازم برای کشیده شدن سمت این مانهوا رو به شما میده نقش اصلی داستان که با با کارهای مخفیانه ای که انجام میده کنجکاوی شما رو به سمت خودش میکشه تا برای چپتر بعدش لحظه شماری کنید و با اعمالش هیجان شما رو ترغیب میکنه در واقع به نظر من خوندن این مانهوا برای کسایی که به داستان های تناسخی علاقه دارن خیلی جذاب و لذت بخشه چون نسبت به بقیه ی داستان های تناسخی زیاد تکراری و خسته کننده و قابل پیش بینی نیست که باعث بشه کار رو نصفه ول کنید و تنها مشکلی که داره اینه که شما تا اومدن چپتر جدید این مانهوا جون به لب میشین
منبع: مانیست

• Heart
واکنش‌ها[ی پسندها] Amin
عقب
بالا