ورزش های آبی کنایه‌های تندسهرابیان به فوتبالیست‌ها؛دَم ساحلی وفوتسال گرم!

ZahraCore

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,680
پسندها
13,844
امتیازها
45,473
مدال‌ها
22
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • مدیر
کنایه‌های تندسهرابیان به فوتبالیست‌ها؛دَم ساحلی وفوتسال گرم!

رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به شرایط ورزشکاران این رشته و سایر رشته‌ها به انتقاد از فوتبالیست‌ها پرداخت و گفت که آنها به دنبال پول و واردات خودرو هستند.​

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی کشورمان در آستانه المپیک 2024 پاریس میهمان خبرگزاری تسنیم بود و در خصوص آخرین شرایط قایقرانان اعزامی به مسابقات المپیک پاریس، ورزش کشور و انتظاراتی که از دولت جدید دارد، صحبت کرد.

همواره از رسانه به عنوان یک دوست یاد کردم و در این 5 سال همواره در کنار ما بودند و هر زمان هم نقد کردند ناراحت نشدم و همواره...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ZahraCore

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,680
پسندها
13,844
امتیازها
45,473
مدال‌ها
22
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • مدیر
تسنیم: در خصوص شرایط قایقرانان اعزامی به المپیک توضیح می‌دهید.

تیم‌های روئینگ و آب‌های آرام اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتند و شرایط مطلوبی دارند. علی آقا میرزایی در آب‌های آرام با توجه به علاقه خود در انزلی تمرین کرد و قایق و امکانات را برای او فرستادیم. نبی رضایی هم در مازندران تمرین کرد. بچه‌ها از اردوی ایتالیا خبر نداشتند و فقط دوست داشتند رقیب تمرینی داشته باشند‌ و ما این اردو را برای آنها فراهم کردیم. مطمئناً قایقرانان نتایج خوبی می‌گیرند.

تسنیم: برنامه‌ای برای کادر فنی تیم ملی آب‌های آرام پس از المپیک دارید؟

در مجارستان با فدراسیون این کشور صحبت کردیم. مجارستان قطب قایقرانی است و در المپیک همیشه مدال دارد. اگر به نتیجه برسیم یکی از مربیان یا کمک مربی تیم ملی...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,680
پسندها
13,844
امتیازها
45,473
مدال‌ها
22
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • مدیر
تسنیم: پس به نتایج قایقرانان در المپیک خوش‌بین هستید؟

در تاریخ قایقرانی 5 سهمیه نگرفته بودیم که این امر این بار محقق شد. دختر و پسر ما در مسابقات جهانی مدال گرفتند. خیلی کارها می‌توانیم انجام دهیم به شرط اینکه امکانات، همدلی و آرامش داشته باشیم و مدیریت کلان در اوج خود باشد. منابع مالی نیز نقطه افت همه این موضوعات است.

روزی را به یاد دارم که وقتی رئیس فدراسیون وقت قول مدال در قایقرانی را داد بسیاری از کارشناسان خبره ورزشی خندیدند و وقتی اولین مدال در نقره کسب شد گفتند شانسی بود. در دور بعد وقتی مدال طلا گرفت دیگر حرفی برای گفتن نداشتند.

اگر زیر ساخت‌ها فراهم باشد در المپیک می‌توانیم مدال بگیریم. من نباید دنبال خوابگاه باشم و وزیر برای ورود سیمان جهت ساخت خوابگاه ورود کند. سعید...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,680
پسندها
13,844
امتیازها
45,473
مدال‌ها
22
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • مدیر
تسنیم: نتایج این دوره از المپیک را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟

از رسانه‌ها و رؤسای فدراسیون‌ها خواهش می‌کنم پیش بینی نکنند چون ورزشکار تحت فشار قرار می‌گیرد و از نظر ذهنی بهم می‌ریزد. پیش بینی کردن از طرف هر کجا و هر کسی باشد اشتباه است.

تسنیم: اما اینکه حقوق یکسان به ورزشکاران نمی‌دهیم، به همان پیش بینی از عملکرد ورزشکاران برمی گردد. برای مثال ورزشکاری که پیش بینی درباره او کسب مدال طلا است، 200 میلیون می‌گیرد. اینجا بر اساس پیش‌بینی‌ها حقوق داده می‌شود.

هیچ اشتباهی قابل تأیید نیست. نباید بین ورزشکاران فرق بگذاریم. 10 میلیارد پاداش برای طلا تاکنون وجود نداشته و از 5 هزار یورو به 10 میلیارد تومان افزایش یافته است. همین مبلغ به ورزشکار انگیزه می‌دهد. از پیش بینی‌ها متنفرم چون...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,680
پسندها
13,844
امتیازها
45,473
مدال‌ها
22
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • مدیر
تسنیم: پیش بینی شما از دوره بعد بازی‌های آسیایی و المپیک چیست؟

نگاه مثبتی نسبت به المپیک 2028 دارم. برای مثال احسان حدادی با دید ورزشی و منابع مالی که دارد در دوومیدانی نتایج دیگری می‌گیرد. کشتی مانند همیشه موفق خواهد بود. روی قایقرانی نیز باید حساب ویژه باز کرد. در دوچرخه سواری امسال فرانک پرتو آذر کم نیست. در ووشو و تکواندو می‌توانیم رقبا را قلع و قمع کنیم البته این در شرایطی است که فرقی بین رشته‌ها گذاشته نشود.

تسنیم: اگر رئیس فدراسیون نمی‌شدید دوست داشتید چگونه به قایقرانی کمک کنید؟

دوست داشتم کارهای عمرانی در ورزش انجام می‌دادم. علاقه زیادی به گسترش زیر ساخت ها در ورزش دارم. در حال حاضر همواره در حال کار کردن در امور ساخت و ساز فدراسیون هستم و همیشه با لباس خاکی به...

عقب
بالا