• لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

اخبار گیم اخبار گیم | کارگردان The Callisto Protocol: عجله ناشر باعث افت کیفیت بازی شد

وانیا؛

سرپرست تالار عمومی + کاربر قابل احترام
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,340
پسندها
31,537
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
گلن اسکافیلد، خالق سری Dead Space و مدیرعامل سابق استودیو استرایکینگ دیستنس که کارگردانی بازی ترسناک The Callisto Protocol را برعهده داشت، در جدیدترین مصاحبه خود تایید کرد اصرار شرکت کرافتون به‌عنوان ناشر بازی برای عرضه هرچه زودتر آن، باعث افت کیفیت بازی شده است.

این کارگردان در مصاحبه اخیر خود توضیح داد شرکت کرافتون در ابتدا به او اطمینان داده است فرصت کافی جهت تحقق و پیاده‌سازی دیدگاه‌های خود برای بازی The Callisto Protocol را خواهد داشت. اسکافیلد در ادامه افزود: «من حدود سه ماه و نیم دیگر زمان نیاز داشتم تا روی بازی کار کنم و حدود سه یا چهار ماه قبلش به این نتیجه رسیده بودم. شرکت ناشر در اکتبر یا سپتامبر ۲۰۲۱ به من اعلام کرد فرصت کافی برای توسعه بازی را دارم و می‌توانم هرآنچه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : وانیا؛

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,340
پسندها
31,537
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
بنابراین من تعطیلات کریسمس آن سال را صرف طراحی بازی کردم و با همکاری چند نفر دیگر ایده‌هایی را ارائه دادم. در ادامه وقتی ماه ژانویه فرا رسید برخی از مدیران کرافتون اعلام کردند بازی باید تا دسامبر ۲۰۲۲ عرضه شود و روی این حرف پافشاری داشتند.

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,340
پسندها
31,537
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
من به آن‌ها گفتم بازی تا این تاریخ کامل نمی‌شود و هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت؛ چراکه عرضه زودتر بازی لزوما هزینه‌های شما را کاهش نمی‌دهد. از طرفی من می‌توانستم بازی را در مسیر تولیدی که پیش می‌رفت حفظ کنم و برای این کار نیازی به افراد بیشتر نداشتم. بااین‌حال اگر می‌خواهید بازی را زودتر منتشر کنید، باید تمام کارها را در سه ماه و نیم سریع‌تر پیش ببرم و توسعه‌دهندگان را مدت زمان بیشتری در استودیو نگه دارم.»

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,340
پسندها
31,537
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
اسکافیلد در ادامه توضیح داد این مشکلات با شیوع ویروس کرونا شدت بیشتری گرفت؛ به‌صورتی‌که حدود ۲۰۰ کارمند استرایکینیگ دیستنس مبتلا به بیماری شدند و در ادامه تعداد زیادی از افراد تصمیم گرفتند برای دریافت دستمزدهای بالاتر این استودیو را ترک کنند.

کارگردان The Callisto Protocol افزود: «ما نابود شدیم. گاهی اوقات کل نیروهای بخش VFX یا انیمیشن ما خارج می‌شدند. علاوه‌بر‌آن در سال ۲۰۲۱ با استعفای بزرگ کارکنان مواجه شدیم. در آن زمان ۴۹ نفر استودیو ما را ترک کردند؛ چراکه در جای دیگر پیشنهاد دستمزد بهتری داشتند. توسعه‌دهندگان ما را به‌خاطر ۱۰هزار دلار بیشتر ترک می‌کردند. سال ۲۰۲۱ بدترین سال توسعه بازی در زندگی من بود.»

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,340
پسندها
31,537
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
اسکافیلد در ادامه توضیح داد مجبور شده است چهار باس‌فایت و دو نوع دشمن را از بازی The Callisto Protocol حذف کند. در نهایت کارهایی که او مجبور بود برخلاف برنامه‌های آینده‌اش برای توسعه بازی انجام دهد تاحدی بیشتر شدند که به کرافتون اعلام کرد: «من دست از کار می‌کشم و بازی را در آن زمان عرضه نمی‌کنم. اگر می‌خواهید بازی را در دسامبر منتشر کنید، بیایید و استودیو از از من تحویل بگیرید.»

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
11,340
پسندها
31,537
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
خالق Dead Space در سال ۲۰۱۹ استودیو استرایکینیگ دیستنس را به‌عنوان زیرمجموعه کرافتون تاسیس کرد تا روی یک تجربه داستانی در جهان PUBG کار کند. بااین‌حال گذشت زمان این پروژه را تبدیل به یک بازی ترسناک و بقای علمی-تخیلی به‌نام The Callisto Protocol کرد که دیگر به دنیا و مجموعه PUBG وابسته نبود. این بازی یک ماه قبل از انتشار ریمیک دد اسپیس به بازار عرضه شد اما نتوانست طبق انتظار شرکت ناشر فروش داشته باشد. درنهایت اسکافیلد در سپتامبر ۲۰۲۳ استودیو استرایکینگ دیستنس را ترک کرد و آن را خروجی «تلخ و شیرین» دانست.
منبع: زومجی