نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

خبر خارجی چالهان‌اوغلو: در سیستم بازی‌مان به طارمی نیاز داریم

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,140
پسندها
14,279
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
چالهان‌اوغلو: در سیستم بازی‌مان به طارمی نیاز داریم

هافبک ترکیه‌ای اینتر از هم‌تیمی ایرانی‌اش تمجید کرد و درباره کاپیتان آرژانتینی نراتزوری و دفاع از عنوان قهرمانی‌شان در سری A به اظهارنظر پرداخت.​

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هاکان چالهان‌اوغلو که تابستان جاری شایعاتی درباره آینده حرفه‌ای‌اش وجود داشت و گفته می‌شد در آستانه پیوستن به بایرن مونیخ است، اما در نهایت به تمامی این شایعات پایان داد و در اینتر ماند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» ایتالیا گفت: آنهایی که من را می‌شناسند، می‌دانند من چطور انسانی هستم. من آدمی هستم که همیشه ساکت هستم، زیاد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,140
پسندها
14,279
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
وی همچنین درباره قهرمانی با اینتر در رقابت‌های فصل گذشته سری A ایتالیا اظهار داشت: فتح اسکودتو عالی بود. امسال تیم‌ها انگیزه بیشتری برای شکست دادن ما خواهند داشت، اما برای ما دفاع از عنوان قهرمانی‌مان مهمتر خواهد بود. ما در حال کار هستیم، هوا بسیار گرم و خسته‌کننده است، اما برای بازی با جنوا آماده هستیم. من همیشه به کاری که انجام می‌دهم اعتقاد دارم و بدون کادر فنی و هم‌تیمی‌هایم نمی‌توانم پیشرفت کنم. آنها ایده‌های من را درک می‌کنند و من هم آنها را درک می‌کنم، بنابراین بازی کردن در چنین شرایطی همیشه آسان‌تر خواهد بود. با این حال همیشه داشتن همان عزم مهم است، داشتن میل به پیروزی دوباره. دفاع از عنوان قهرمان‌مان دشوار خواهد بود، اما به خودمان ایمان دارم. ما ذهنیتی درست داریم و بازیکنان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛