نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.
  • لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

اخبار گیم اخبار گیم | فیلم Alien: Romulus به بازی Alien: Isolation ادای احترام خواهد کرد

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,535
پسندها
31,866
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
جدیدترین فیلم از سری Alien به بازی Alien: Isolation که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد ادای احترام می‌کند. به وسیله مصاحبه‌ای در پادکست Total Film، کارگردان Alien: Romulus توضیح داد که او در برخی از صحنه‌های فیلم تلفنی قرار داده است تا نشان دهد که چقدر برای بازی Alien: Isolation احترام قائل است.

به‌گفته فده آلوارز، استفاده از تلفن‌ها به‌عنوان نقاط ذخیره در بازی همیشه او را مضطرب می‌کرد؛ زیرا می‌دانست وقتی یکی از این تلفن‌ها را می‌بیند یعنی قرار است اتفاق خطرناکی بیفتد. به همین دلیل او تصمیم گرفت یک ایستر اگ به فیلم اضافه کند و تلفنی را در برخی صحنه‌ها قبل از وقوع یک حادثه ترسناک قرار دهد.

امضا : وانیا؛

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,535
پسندها
31,866
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
او اظهار داشت: «فیلم به‌گونه‌ای طراحی شده است که وقتی چیز بدی قرار است اتفاق بیفتد، شما یک تلفن خواهید دید. در بازی Alien: Isolation هر بار که می‌دیدم یک تلفن وجود دارد با خودم می‌گفتم لعنتی من دارم وارد یک ماجرای خطرناک می‌شوم. فیلم Alien: Romulus نیز دقیقا همینطور است.» فده آلوارز همچنین اشاره کرد که بازی Alien: Isolation باعث شد او متوجه شود هنوز هم می‌توان آثار بیگانه را در دنیای امروز وحشت‌آفرین ساخت و او را به این فکر انداخت که در جدیدترین فیلمش از بازی مورد بحث الهام بگیرد. او گفت:

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
سطح
39

ارسالی‌ها
11,535
پسندها
31,866
امتیازها
96,874
مدال‌ها
63
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
«Alien: Isolation به من نشان داد که مجموعه Alien هنوز هم می‌تواند واقعا ترسناک باشد؛ پس چرا من این کار را انجام ندهم؟ در آن زمان با خودم گفتم دوست دارم بیگانه را همین‌قدر ترسناک بسازم و دوباره با زنومورف‌ها و محیط‌های وحشتناک تماشاگران را بترسانم. وقتی بازی Alien: Isolation را تجربه می‌کردم متوجه شدم که آثار Alien اگر به درستی ساخته شوند می‌توانند بسیار ترسناک باشند.»

فیلم Alien: Romulus قرار است در تاریخ ۱۶ آگست ۲۰۲۴ (۲۶ مرداد ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود.
منبع: زومجی