نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

متفرقه نصراصفهانی: با وجود تحریم‌های فشنگ فینالیست شدیم

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,192
پسندها
14,280
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
نصراصفهانی: با وجود تحریم‌های فشنگ فینالیست شدیم

سرمربی تیم تپانچه کشورمان گفت: در رشته‌ای که نیاز به بهترین فشنگ‌ها دارد و تحریم ها بیش از هر چیز روی آن اثر دارد، فینالیست شدیم و با اختلاف کم به مدال نرسیدیم.​

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن نصراصفهانی، سرمربی تیم تپانچه کشورمان در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا از همه اصحاب رسانه به ویژه عزیزانی که سختی راه را تحمل کردند و از پاریس خود را به محل برگزاری مسابقه رساندند، تشکر می‌کنم. من در المپیک توکیو بودم و بهترین انعکاس خبری را در پاریس شاهد بودم.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,192
پسندها
14,280
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
وی افزود: اگر قرار باشد در المپیکی طلا گرفتیم، دیگر کمتر از طلا نگیریم غیر ممکن است و هیچ کشوری نمی‌تواند تضمین کند که این مدال را تکرار کند‌. فدراسیون تیراندازی و کادر فنی تیم‌های ملی تلاش خود را کردند. در توکیو نماینده‌ای در اهداف پروازی نداشتیم و باید حمایت‌های ریاست فدراسیون با همه محدودیت‌ها دیده شود. از نظر سلاح جنگی در تحریم هستیم ولی باز هم قربانی بهترین فشنگ های دنیا را در اختیار ما گذاشت و در رشته‌ای که نیاز به بهترین فشنگ‌ها دارد و تحریم ها بیش از هر چیز روی آن اثر دارد، فینالیست شدیم و با اختلاف کم به مدال نرسیدیم.

نصراصفهانی تاکید کرد: از قربانی تشکر می کنم که همه امکانات را فراهم کردند که با همان توان که در توکیو بودیم حتی بهتر از آن در پاریس باشیم‌. هانیه رستمیان رنک دو...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا