نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

کشتی رمضانی: بهتر از محسن‌نژاد نداشتیم/ فشار روی رنگرز زیاد بود

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,192
پسندها
14,280
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
رمضانی: بهتر از محسن‌نژاد نداشتیم/ فشار روی رنگرز زیاد بود

مربی تیم ملی کشتی فرنگی تاکید کرد که روی حسن رنگرز فشار زیادی وجود داشت اما نتیجه کار در نهایت بسیار خوب بود.​

مجید رمضانی که در بازی‌های المپیک مربی مهدی محسن‌نژاد و سعید اسماعیلی بود، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص عملکرد ملی‌پوش وزن 60 کیلوگرم اظهار داشت:‌ مهدی برای کسب دوبنده تیم ملی در المپیک فراز و نشیب زیادی را تحمل کرد. به هرشکل او انتخابی داد و البته که از او بهتر برای المپیک نداشتیم. خودش در بلگراد هم سهمیه المپیک را گرفته بود و در پاریس هم بدترین قرعه را داشت. اگر گروه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,192
پسندها
14,280
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
وی درباره تصمیم احساسی محسن‌نژاد برای خداحافظی بعد از شکستی که در کشتی سوم پنجمی تجربه کرد، گفت:‌ این بچه به لحاظ روحی به هم ریخته بود. همه‌ی ما اعضای کادرفنی، می‌خواستیم از نظر روحی محسن‌نژاد را آماده مبارزه کنیم. او کشتی‌گیر قلدری است، اگر از نظر روحی کم نمی‌آورد، شاید حتی فومیتای ژاپنی را می‌برد، فومیتا خاکش ضعیف بود و شاید اگر خاک اول را به او می‎دادند حتی می‌توانست فومیتا را 8-صفر کند. در تیم ما برای دو نفر (مهدی محسن‌نژاد و امین کاویانی‌نژاد) شانس کمتری قائل بودند،‌ اما مهدی بیشتر از خودش کشتی گرفت. هرچند باز هم توانش بیشتر از این است. در کشتی سوم پنجمی، هم تفاوت مدال گرفتن و نگرفتن او، یک بارانداز بود و امروز می‌توانستیم در مورد مدال او صحبت کنیم. بعد از اینکه محسن‌نژاد باخت، چون...

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,192
پسندها
14,280
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
وی همچنین درباره صحنه عجیب ضربه شدن سعید اسماعیلی مقابل گالستیان ارمنی که چلنج رأی را برگرداند، تاکید کرد:‌ من همان موقع حواسم بود که بارانداز و بعد هم صحنه‌ای که منجر به ضربه فنی شد، خارج از تشک اتفاق افتاده است. کل بدن بیرون رفته بود، می‌دانستم با چلنج رای برمی‌گردد. ژوری بیش از 20 بار صحنه را دید و همان رأی را داد.

درحالیکه کار تیم ملی کشتی فرنگی در بازی‌های المپیک با دو طلا، یک نقره و یک برنز و ثبت رکوردی تاریخی درخصوص تعداد مدال در المپیک به پایان رسید، عضو سابق تیم ملی فرنگی خاطرنشان کرد:‌ ما در این مدت با این بچه‌ها زندگی کردیم، من خودم در مسابقات المپیک کشتی نگرفتم اما عضو تیم ملی در رقابت‌های جهانی و آسیایی بودم. می‌دانستم چیزی که در کسب موفقیت در میدان بزرگ خیلی اهمیت دارد،...