نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

تیراندازی رستمیان: تیراندازی قابل پیش‌بینی نیست

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,305
پسندها
14,386
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
رستمیان: تیراندازی قابل پیش‌بینی نیست

عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان گفت: در تیراندازی ۸ نفر برتر راهی فینال می‌شوند و واقعا رقابت سخت است در واقع همه مستحق مدال هستند.​

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانیه رستمیان عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان در جمع خبرنگاران درخصوص عملکردش در مسابقات المپیک اظهار داشت: خیلی مسابقه خوبی بود و توانستم رکورد خیلی خوبی ثبت کنم و به عنوان نفر سوم ماده 25 متر فینالیست شدم. با شرایطی که داشتم خیلی آماده بودم و با آن فشار و حالا استرسی که توی مسابقه المپیک هست خدا را شکر توانستم خودم را کنترل کنم و رکورد خوبی ثبت کنم.

وی تاکید کرد: با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,305
پسندها
14,386
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
رستمیان تاکید کرد: خیلی امتیازات در فینال نزدیک به هم بود. رقابت تیراندازی واقعاً خیلی سخته و قابل مقایسه با رشته‌های دیگر نیست. خدا را شکر توانستم خیلی رکورد خوبی بزنم و با توجه به تمریناتی که داشتم و آماده سازی که داشتیم تا جایی که انتظار داشتم عمل کردم. در فینال هم که شرایط فینال و رشته تیراندازی بود که نتوانستم مدال آور باشم. به کسب مدال خیلی نزدیک بودم و امیدوارم که از تجربه ارزشمندی که از این مسابقه به دست آوردم در مسابقات آینده استفاده کنم.

وی درخصوص اینکه همه امیدوار بودن در فینال 25 متر صاحب مدال شود، افزود: خداراشکر در همه مسابقات جهانی من فینالیست شدم. همیشه مشکل تجهیزات در این رشته هست مخصوصاً در رشته‌های 50 متر و 25 متر که ما نیاز به اردوهای برون‌مرزی بیشتری داشتیم که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛