نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

کشتی روایت احسان‌پور از برکناری‌اش:‌ نه استعفا دادم و نه قهر کردم

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,305
پسندها
14,386
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
روایت احسان‌پور از برکناری‌اش:‌ نه استعفا دادم و نه قهر کردم

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان در مورد حواشی پیش آمده و جدایی‌اش از این تیم در آستانه اعزام به مسابقات جهانی تأکید کرد که نه استعفا داده و نه قهر کرده است.​

بهنام احسان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره جدایی‌اش از تیم ملی نوجوانان در آستانه اعزام به رقابت‌های جهانی اظهار داشت:‌ چند روز پیش،‌ هنوز آزادکاران به پاریس نرفته بودند که به من گفتند 4 کشتی‌گیرت را بیاور که با المپیکی‌ها تمرین کنند. گفتم ایرادی ندارد و برنامه تمرینی خودمان را تغییر دادم، یعنی به خاطر اینکه نوجوانان با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,305
پسندها
14,386
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
دارنده مدال برنز جهان در پاسخ به این سؤال که آیا آن روز اجازه تمرین کردن آن چهار نوجوان با المپیکی‌ها را داد؟، تأکید کرد: بله،‌ چون بحث المپیک بود،‌ ما که نمی‎‌خواستیم تیم ضربه بخورد. آن چهار نفر رفتند تمرین و بقیه بچه‌ها را فرستادم بروند، اما عملاً دو روز تمرین کشتی ما به هم خورد. به اتاقم برگشتم و لباس‌هایم را جمع کردم و گفتم اینجا جای من نیست. چهار پنج روز به پایان اردو مانده بود، هنوز به قائمشهر نرسیده بودم که به جای اینکه غلامرضا محمدی به من زنگ بزند پژمان درستکار زنگ زد که کجا رفتی. محمدی مدیر تیم‌های پایه بود و طبیعتا باید موضوع را پیگیری می‌کرد،‌ اما نه آن روز و نه در روزهای بعدی او تماسی نگرفت که ببیند چه اتفاقی افتاده است. تا امروز همیشه با محمدی خوب بودم اما حالا دیگر کاری با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛