نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

والیبال کاظمی: عذرخواهی می‌کنم/ انگیزه مضاعفی دارم

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,353
پسندها
14,399
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
کاظمی: عذرخواهی می‌کنم/ انگیزه مضاعفی دارم

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: امیدوارم سال آینده با حضور پرقدرت در تیم ملی، خاطرات این چند ماه گذشته را از ذهن مردم پاک کنم و بار دیگر ضمن موفقیت تیم ملی، جزو بهترین بازیکنان تیم‌های رویایی قرار گیرم.​

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، صابر کاظمی پس از صدور رای کمیته انضباطی (محرومیت 2 ساله) و جلسه با رئیس فدراسیون والیبال اظهار داشت: متاسفانه سوء تفاهم‌هایی به وجود آمده بود که در جلسه‌ای که با آقای تقوی و فرهاد (قائمی) در فدراسیون داشتیم برطرف شد. من از ایشان به عنوان رئیس فدراسیون بابت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,353
پسندها
14,399
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
ملی‌پوش والیبال ایران ادامه داد: برخی‌ها مشورت اشتباهی به من می‌دادند و در ادامه جریاناتی پیش آمد که خوشایند نبود. خیلی خوب می‌دانم که پوشیدن پیراهن تیم ملی یک افتخار است و این لباس تن بازیکنان بزرگی چون سعید معروف، فرهاد قائمی، امیر غفور و سید محمد موسوی بوده و من در قامت و سایه این لباس و پرچم به والیبال دنیا معرفی شدم و خودم را شناختم.

کاظمی تصریح کرد: در جلسه با تقوی ویسی از یک هوادار پخش شد که به شدت از نتایج کسب شده ناراحت بود و از بازیکنانی که می‌شناخت از جمله من گله داشت که چرا در آن روزها متوجه اهمیت حضورم نبودم. اگر عدم حضورم در تیم ملی باعث ناراحتی مردم ایران و هواداران شد واقعا از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: می‌دانم آرزوی بسیاری از مردم سرزمینم بازگشت تیم ملی به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛