نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

خبر داخلی جباری: پرسپولیس بدون برنامه و با لیست اوسمار بازیکن گرفت!

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,400
پسندها
14,472
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
جباری: پرسپولیس بدون برنامه و با لیست اوسمار بازیکن گرفت!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس از روند جذب بازیکن در اردوی سرخ‌ها انتقاد کرد.​

رضا جباری در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص توقف پرسپولیس در اولین بازی از فصل جدی لیگ برتر گفت: در فوتبال ایران همیشه بعد از بازی‌های ابتدایی این حرف‌ها را می‌شنویم که بدن‌ها آماده نیست یا بازیکنان هماهنگ نیستند. من 30 سال پیش این حرف‌ها را می‌شنیدم و الان هم می‌شنوم؛ در صورتی که هیچ جای دنیا چنین حرف‌هایی نمی‌زنند. برخی دوستان به این موضوع اشاره کرده بودند که سبک گاریدو شبیه به سبک اوسمار و یحیی گل‌محمدی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
سطح
21

ارسالی‌ها
4,400
پسندها
14,472
امتیازها
48,173
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
وی ادامه داد: پرسپولیس سال گذشته در زمین حریف پرس می‌کرد و در زمین حریف مالکیت توپ داشت اما این را در بازی اول ندیدیم و فکر می‌کنم پرسپولیس بیشتر بازی مستقیم انجام می‌داد؛ البته من ایرادی به این سبک نمی‌گیرم، چون هر مربی ایده و نظر خودش را دارد اما اینکه برخی می‌گویند سبک گاریدو شبیه به سبک اوسمار و یحیی گل‌محمدی است را قبول ندارم.

جباری در بخش دیگری از حرف‌هایش تاکید کرد: وقتی می‌گوییم تیم، بازیکن می‌خواهد برخی دوستان ناراحت می‌شوند؛ در ضمن اگر پرسپولیس یک مربی می‌آورد که به سبک گل‌محمدی و اوسمار نزدیک‌تر بود، خیلی جلو بود. در مورد جذب بازیکن هم باید بگویم که این کار بدون برنامه انجام شد و باشگاه بر اساس لیست اوسمار بازیکن گرفت که از پرسپولیس جدا شد. قبل از اینکه مربی جدید را انتخاب...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛