کتاب کتاب | سادی

وانیا؛

سرپرست تالار عمومی + کاربر قابل احترام
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
12,214
پسندها
32,561
امتیازها
96,874
مدال‌ها
66
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیر
کتاب «سادی» با عنوان انگلیسی «Sadie» اثر نویسنده توانمند و مشهور کانادایی، کورتنی سامرز است که اولین بار سال ۲۰۱۸ منتشر شد. سامرز به طرز ماهرانه‌ای دیدگاه‌ها و سبک‌های روایی متعددی را به هم پیوند داده و رمانی قدرتمند و دلهره‌آور به نگارش در آورده که خوانندگان را از ابتدا تا انتها مجذوب خود می‌کند.

امضا : وانیا؛

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
12,214
پسندها
32,561
امتیازها
96,874
مدال‌ها
66
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیر
کتاب «سادی» داستان نوجوانی مصمم به نام «سادی» را دنبال می‌کند؛ هنگامی‌که مرگ خواهرش توسط مقامات نادیده گرفته می‌شود، سادی امور را به دست خود می‌گیرد و برای کشف حقیقت به سفر می‌رود. این رمان که از طریق دیدگاه‌های مختلف به رازهای تاریک و مسیرهایی می‌پردازد که او برای انتقام گرفتن در پیش می‌گیرد.

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
12,214
پسندها
32,561
امتیازها
96,874
مدال‌ها
66
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیر
این رمان جذاب و دلهره‌آور، به موضوعات مهمی مانند تروما، فقدان، و انعطاف‌پذیری روح انسان می‌پردازد. رمانی است که ازلحاظ احساسی و فکری جذاب و قابل تامل است و تاثیری ماندگار در خواننده بر جای می‌گذارد. کورتنی سامرز عناصر رازآلود و رئالیسم معاصر را به زیبایی ترکیب کرده و داستانی را خلق می‌نماید که تاریک‌ترین زوایای جامعه را بررسی می‌کند.

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
12,214
پسندها
32,561
امتیازها
96,874
مدال‌ها
66
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیر
نوجوانان اغلب مجذوب سادی می‌شوند زیرا پیچیدگی‌های دوران نوجوانی را بررسی می‌کند و چالش‌ها و بی‌عدالتی‌هایی که جوانان با آن روبرو هستند را روشن می‌کند. این رمان هم‌چنین به موضوعاتی مانند سوءاستفاده، اعتیاد و فقر نیز می‌پردازد و با خوانندگانی که ممکن است با این تجربیات دست‌وپنجه نرم می‌کنند یا می‌خواهند این مشکلات را بهتر درک کنند، طنین‌انداز می‌شود.

وانیا؛

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/22
ارسالی‌ها
12,214
پسندها
32,561
امتیازها
96,874
مدال‌ها
66
سطح
40

• نویسنده موضوع
  • مدیر
در قسمتی از کتاب «سادی» می‌خوانیم:

« خانم فاستر تماسی از ایستگاه پلیسی در فارفیلد شهری خیلی خیلی دور از کلد کریک واقع در کولورادو دریافت کرده بودن. اون‌ها یک شورلت سیاه مدل ۲۰۰۷ رو کنار جاده پیدا کرده بودن که داخلش یک کوله‌ی سبز بود پر از وسایلی که به خواهر بزرگتر متی سادی هانتر تعلق داشت که در ژوئن همون سال ناپدید شده بود. سادی رو نتونسته بودن پیدا کنن راستش هنوز هم پیداش نکردن. پلیس محلی بعد از یک سری تحقیقات سرسری اعلام کرد که سادی از منزل فرار کرده و می‌بث فاستر که تمام جاهای ممکن رو دنبال سادی گشته بود برای پیدا کردنش دست به دامان من شد. من آخرین امید اون زن بودم. با خودش فکر کرد شاید من بتونم سادی رو زنده و سالم بهش برگردونم.»
منبع: دیجی کالا

عقب
بالا