خبر داخلی مرادی: کار من با این ۲ گل تمام نمی‌شود، دنبال آقای گلی هستم

زهرا؛

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
4,800
پسندها
14,942
امتیازها
51,173
مدال‌ها
23
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • مدیر
مرادی: کار من با این 2 گل تمام نمی‌شود، دنبال آقای گلی هستم

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، هدفش در این فصل، رسیدن به عنوان آقای گلی لیگ برتر است.​

عیسی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اولین برد مس رفسنجان که برابر آلومینیوم اراک رقم خورد، گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، ولی خدا را شکر برابر هوادارانی که به ورزشگاه آمدند شرمنده نشدیم و سه امتیازی مهم از این بازی خانگی گرفتیم. زمانی که بازی یک ـ یک مساوی بود، حامد لک پنالتی تیم حریف را مهار کرد و ما این برد را مدیون او هستیم، چون اگر آن پنالتی تبدیل به گل می‌شد قطعاً کار سختی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
4,800
پسندها
14,942
امتیازها
51,173
مدال‌ها
23
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • مدیر
مهاجم تیم فوتبال مس که در این بازی دو گل برای تیمش به ثمر رساند، تصریح کرد: خیلی خوشحالم که در این بازی خانگی دو گل برای مس زدم و تمام هدفم این است که در همه بازی‌ها، بازیکن مؤثری برای تیمم باشم. با زدن این دو گل، کار من تمام نمی‌شود و هدف من در این فصل رسیدن به عنوان آقای گلی است.

وی در پاسخ به این پرسش که هدف مس رفسنجان در این فصل قرار گرفتن در چه‌رتبه‌ای از جدول است، خاطرنشان کرد: ما تیم خوبی داریم و قطعاً برای قرار گرفتن بین مدعیان قهرمانی می‌جنگیم، تمام هدف‌مان این است که قهرمان شویم و اگر هم نشدیم، دوست داریم سهمیه کسب کنیم. ما بازیکنانی باتجربه داریم که در استقلال، پرسپولیس و سپاهان حضور داشته‌اند و کادر فنی خوبی هم داریم، تمام هدف ما قرار گرفتن بین بالانشین‌هاست.

منبع: تسنیم

امضا : زهرا؛