خبر داخلی بختیاری‌زاده: باید دست به دست بدهیم تا به جمع مدعیان برگردیم

زهرا؛

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
4,913
پسندها
15,122
امتیازها
54,873
مدال‌ها
24
سطح
25

• نویسنده موضوع
  • مدیر
بختیاری‌زاده: باید دست به دست بدهیم تا به جمع مدعیان برگردیم

سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال گفت: همه باید دست در دست یکدیگر بدهیم تا دوباره استقلال به جمع مدعیان بازگردد.​

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سهراب بختیاری‌زاده در گفت‌وگو با رسانه باشگاه استقلال، درباره دیدار فردا (شنبه) تیم فوتبال استقلال مقابل هوادار تهران در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: پیش از هر نکته‌ای وظیفه خودم می‌دانم از تلاش کادر فنی سابق استقلال به ویژه آقای جواد نکونام تشکر کنم. کادر فنی پیشین استقلال زحمات زیادی برای این تیم کشید که باید به نوبه خود به تک تک دوستانی که در این مدت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛

زهرا؛

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
4,913
پسندها
15,122
امتیازها
54,873
مدال‌ها
24
سطح
25

• نویسنده موضوع
  • مدیر
وی افزود: ما زمان و فرصت زیادی در اختیار نداشتیم، اما با این وجود در سه جلسه تمرین پیش از این مسابقه تمام توان خود را به کار گرفتیم تا اشکالات و ایرادهای موجود در سیستم فنی را برطرف کنیم و استقلال در بازی فردا با کمترین اشتباه در زمین بازی به مصاف حریف خود برود. قطعاً در این مدت کوتاه امکان تغییر بنیادی وجود ندارد، ولی باید با در نظر گرفتن شرایط کنونی، تمام توان و انرژی خود را معطوف به کسب نتیجه کنیم تا نشان دهیم جایگاه واقعی استقلال اینجای جدول نیست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به حضورش در این تیم تصریح کرد: تا روزی که در استقلال حضور داشته باشم، با جان و دل در خدمت این تیم هستم. به بازیکنان استقلال هم گفتم تمام عشق و علاقه هواداران مدل بازی ما در مستطیل سبز است، پس با اتحاد و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا؛