مطالب ویژه بدرود عالیجناب، یادمان شما را فراموش آقای سی کیو

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 309
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
ایران-تیم ملی ایران-سرمربی ایران-جام ملت های آسیا 2019-Iran

تو از این دشتِ خشکِ تشنه روزی کوچ خواهی کرد و اشک من تو را بدرود خواهد گفت...

«فریدون مشیری»

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

نمی دانم خاطرتان هست یا نه روزی را که امیر حاج رضایی که به شخصه خیلی دوستش دارم در یک برنامه تلویزیونی مثالی آورد از یکی از کشورهای نه چندان صاحب فوتبال آسیا مثلا بنگلاش و گفت مسئولان این کشور یکی از گلزنان مطرح قدیمی اروپایی را به کشورشان دعوت کرده اند تا به مهاجمانشان گلزنی بیاموزد و بعد مثل همیشه با میمیک چهره اش که به بهترین شکل ممکن در حین گفتن شاه بیت حرف هایش مخاطب را جذب می کند گفت:

"کاش ما هم یک مدافع کلاس جهانی می آوردیم تا به مدافعین ما اصول دفاع کردن می آموخت."

فوتبال به معنای امروزی اش به باور من موضوعی است که شبیه یک گلوله برفِ در حال حرکت است که هر روز در حال فربه تر شدن است. هر روز موضوعات و علوم جدید به فوتبال اضافه می شوند...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

از آنجایی که "بی هیچ شک و تردیدی" به واسطه همین دو جمله بالا در ذهن بسیاری از خوانندگانی که رویکرد منفی نسبت به کیروش دارند و به هیچ چیز کمتر از خائن خواندن او راضی نمی شوند، من طرفدار پر و پا قرص کیروش تلقی خواهم شد که به قول سعدی چون با چشم ارادت در جانب دیو (یعنی کیروش) نگاه می کنم پس جمله افعال و اقوالش در نظرم فرشته وش و حور لقا به نظرم میاد، مایلم متذکر شوم که من هم موافقم که شخصیت فردی کارلوس کیروش خالی از ایراد نیست و اتفاقا خیلی هم نقد خور است. مصاحبه های عجیب و غریب و بی دلیل و گیری که هیچ وقت عمیقا نفهمیدم چرا به برانکو داد و فایده اش چه بود یا مثلا استانداردهای دو گانه ای که در توجیه خیلی از تصمیماتش...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

در اینجا بسیار مایلم آن دسته از مخاطبینی را که با اطمینان تمام دستاوردهای فنی کیروش را زیر سوال می برند و به اشکال هنرمندانه ای از قیبل آمد و برد و خورد، سعی در تخفیف دستاوردهای کارلوس دارند متذکر شوم اگر دوران پیش از کیروش را دیده اید، اگر متوجه هر چه سیستماتیک تر شدن فوتبال هستید، اگر متوجه سرمایه گذاری و پیشرفت باشگاهی و ملی و زیرساختی همسایگان نزدیک غربی و دور شرقی مان هستید و وضعیت داخلی خودمان را هم به تمام می شناسید و این حرف ها را می زنید که حرفی نمی ماند و هر دو نیت هم را می دانیم. اما اگر ندیده اید و اینگونه طلبکارِ عدم صعود به دور بعد در جام جهانی و قهرمان نشدن در جام ملت ها و سبک بازی تیم هستید، بد نیست به خاطر بیاورید که جایگاهی که امروز روی آن ایستاده ایم...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

در روزهای اخیر در حالی هجو و هزل کلامی و تصویری کارلوس کیروش به صورت سرطانی در پیشخوان دکه ها و تیتر اول روزنامه ها در حال انتشار است که انگار فراموش کرده ایم متاسفانه ما همان کشوری هستیم که اگر خبری هم در خصوص فوتبال پایه روی خروجی رسانه هایمان در سال های اخیر رفته خبر ت*جاوز به بازیکنان نوجوان و مرگ بازیکنان خردسال بوده است. منتقدین کارلوس در حالی عدم تمرکز بازیکنانمان روی صحنه گل اول را مرهون کاراکتر جنجالی و عصبی کیروش می دانند که انگار فراموش کرده اند سال هاست هر هفته از کنفرانس های خبری اصفهان و تبریز گرفته تا تونل آزادی و ثامن شاهد مربیان و مدیران و بازیکنانی هستیم که معتقدند سرشان بریده شده و حقشان خورده شده است. گویا فراموش کردیم ما همان هایی هستیم که موفق ترین مربی...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

از همه این واکنش ها عجیب تر اما به باور من رویکرد سیستماتیک صدا و سیما در قبال مسئله کیروش بوده است. یکی از اصول اخلاقی که هر رسانه ای باید برای خود قائل باشد آن است که تریبون را در اختیار افراد ناوارد و نابلد قرار ندهد تا نظرات این افراد برای آحاد جامعه به عنوان صدای ملی و اکثریت تلقی نشود و گروه های مختلف صدای خود را در رسانه باید داشته باشند و رسانه باید تلاش کند تا دایره شمول خود را اگر نمی تواند به گستردگی تمام ایران پهن کند، آنقدر تنگ و باریک نسازد که این دایره از عقلانیت خالی شود. بالمثل در حالی حقوق بالای کیروش مدام به عنوان شاخصی برای انتظار قهرمانی در رسانه ها و از زبان مردم مطرح می شود که به نظرمی رسد این افراد کمترین تصوری در خصوص المان های شکل دهنده به فوتبال یک...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

کاری به خوب بودن و بد بودن کیروش ندارم..
اما
مردان بزرگ دلهای بزرگی دارن

عقب
بالا