متفرقه مانگا یا کمیک

• نویسنده موضوع سامیار زاهد
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 471
  • کاربران تگ شده هیچ

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

• نویسنده موضوع
کمیک ها ی آمریکایی نه تنها برای خودشون و اروپا صنعت سازی کردن بلکه برای کشور مثل ژاپن نیز سر مشق شدن
این کشور شروع به ساخت کمیک هایی به نام مانگا کرد که از روی آنها انیمه هایی ساخته شد که دیزنی و پیکسار حتی نمی تونن به انگشت کوچکیه یک طراح آن برسند.
حال این شما و این پنج دلیل که چرا مانگا بهتر از کمیک است ( قبلا از اینکه به من فحش بدین بدونید که این مقاله ترجمه شده است )

امضا : سامیار زاهد

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

• نویسنده موضوع
5- مدت زمان
یکی از بدترین اتفاقات در دنیای کمیک این است که وقتی یک شخصیت معروف می شود و یا پول خوبی را به جیب انتشارات می دهد همینطور برایش داستان های جدید می سازند و به یک انتها برای آن شخصیت فکر نمی کنند ( این برای کسی مثل من چیز باحالی است ولی یک مشکلی داره ) بعد یک مدت یا داستان ها نچسب می شود و یا اینکه بعد از مرور زمان ( نسبتا طولانی ) به علت تغییر زمان داستان کمی خراب می شود
گاهی وقت ها هم شده که انتشارات برای اینکه فروش کمیک یک شخصیت را زیاد کند. اتفاقاتی که قبلابرای شخص افتاده را به کلی حذف می کند تا خوانند های جدید با شخصیت بتوانند ارتباط برقرار کنند .
نمونه این اتفاقات ریبورت کل دنیای دی سی و همچنین کمیک یک روز بیشتر مرد عنکبوتی است
در واقع انتشارات داستان و شخصیت را فدای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

• نویسنده موضوع
4-انیمه بهتر از فیلم های ابرقهرمانی است
فیلم های ابرقهرمانی خوب هستند ( اصلا هم به اینکه کدوم بهترن نمی خواهم اشاره کنم) ولی انیمه سطح کارش بالاس البته شاید برای کسانی که انیمه کم دیدن یا خیلی به فیلم های کمیک بوکی متعصب باشند این حرف درست نیست ولی اگر شما به انیمه عادت کنید می بینید با انیمه بیشتر گریه می کنید ( من از این لحاظ به شما اطمینان میدهم ) و همچنین بیشتر به فکر فرو می روند ( تو این جند ساله اخیر فیلم های کمیک بوکی چقدر شما رو به فکر فرو برده است؟ و تعداد آن فیلم ها چقدر بوده است ؟ )
ولی اگر از این موضوع هم بگذریم وقتی یک مانگا تبدیل به یک انیمه تبدیل می شود تقریبا هیچ تفاوتی با شخصیت پردازی ها و ... مانگا ندارد
ولی تو دنیای کمیک بوکی یک شخصیت مذکر به مونث هم تبدیل می شود و...

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

• نویسنده موضوع

3-نویسنده های بهتر
من کاری با بهتر بودن نویسنده ندارم بلکه با این مشکل دارم که وقتی نویسنده و طراحان تغییر می کنند داستان نیز سبک و سیاقش تغییر می کند و یک سطح بودن کیفیت کمیک خراب می شود ولی از طرف دیگر انیمه ها یک نویسنده تا آخر کار بر سر مانگایش است و تا نقطه اوج خود مینویسد.
پس به عبارت دیگر هر نویسنده یک نکات منفی و مثبتی دارد ولی در یک کمیک بیشتر این نکات منفی می ماند ولی نویسنده مانگا با هر نقطه ضعفی که هست مانگایش بیشتر این دچار نقطه ضعف نمی شود

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

• نویسنده موضوع

2-ژانر های مختلف مانگا

بزارید یک نکته بگم که قبلا هم در اینجا گفته بودم بهترین زمانی که کمیک ساخته میشد رو دوران طلایی کمیک نامگذاری می کردند که این دوران به خاطر ژانرهای مختلفی که داشت و دست باز بودن نویسنده ها در انتخاب ولی در حال حاضر تمام کمیک به یک فرمول خلاصه شده خوب و بد با هم می جنگند ( حالا گاهی وقت ها ضد قهرمان ) ولی به هر حال اکثر ( دقت کنید که همه نگفتم) اینجوریند و برای همین است که گاهی وقت ها طرفدار های کمیک ( مثل خودم ) با کسایی روبرو می شوند که این بیچاره ها رو یک مشت دیوونه می پندارند ...

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

• نویسنده موضوع
می دونید چیه اینکه کسی را وادار به قبول یک چیزی کردن ، غلط است و از نظرم من باید خود طرف با فکر خود به نتیجه برسد من توی این مقاله تلاش کردم که یک مقاله را به بهترین شکل ممکن ادیت و ترجمه کنم ولی وقتی به قسمت آخرش رسیدم و دیدم که تقریبا گفته اش با گفته های بالایی فرقی نمیکنه فرصت را غنیمت شمردم و این مطلب رو نوشتم

عقب
بالا