موانع رسیدن به تناسب اندام

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 166
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
LifeFitness-HomeFitness-Catalog-635x416.jpg

ملحق شدن به یک برنامه ی منظم تمرین کار آسانی نیست. موانع مخفی زیادی مانند زمان، خستگی، جراحت قبلی مزاحم و اعتماد به نقس کافی، برای رسیدن به یک تناسب اندام وجود دارند.

اما شما به راحتی می توانید با در نظرگرفتن چند راهکار مناسب که در زیر بدان اشاره شده بر این موانع غلبه کنید.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مانع اول : من زمان کافی برای تمرین و ورزش ندارم .

برای ورزش زمان کنارگذاشتن کار مشکلی است ولی کمی خلاقیت به خرج دهید و از زمان بیشتر بهره برداری کنید.
پیاده روی های کوتاه خود را تحت فشار قرار دهید - اگر شما وقت کافی برای ورزش کردن و عرق ریختن ندارید، تنها با 10 دقیقه پیاده روی سریع در روز بهتر به اهداف خود می رسید.

صبح ها زودتر بیدار شوید – اگر روز پرمشغله ای دارید و در عصر وقت اضافی ندارید کافی است در هر هفته فقط دو سه بار صبح ها نیم ساعت زودتر بیدار شوید و به تمرین بپردازید و این کار را برنامه ی خود کنید .

کم تر برانید ، بیش تر پیاده روی کنید - ماشینتان را در دورترین قسمت پارکینگ پارک کنید و مسافت باقیمانده را قدم بزنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مانع دوم – احساس می کنم ورزش کردن کسل کننده است .

این طبیعی است که تمرینات تکراری هر روزه برای شما خسته کننده باشد، بخصوص اگر به تنهایی تمرین کنید. اما واقعا تمرین کردن به خودی خود خسته کننده نیست.

آن ورزشی را انتخاب کنید که از آن لذت می برید – احتمال اینکه روی ورزشی که آن را دوست دارید، ثابت قدم بمانید بیشتر است .

دوره ی ورزشی خود را متنوع کنید – ورزشهای خود را به صورت دوره ای عوض کنید تا هم از آن ها لذت ببرید و هم روی تمامی ماهیچه های بدنتان کار کرده باشید.

به صورت گروهی کار کنید – تمرین کردن با دوستان، آشنایان، همسایه ها و همکاران می تواند جذاب باشد. هم از رفاقت و هم از تشویق آنان لذت ببرید.

تکنیک های بیشتری یاد بگیرید – با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مانع سوم – من از آنچه که هستم خجالت می کشم

در مورد خود این طور فکر نکنید و به یاد بیاورید که با ورزش کردن از چه منافعی بهره مند می شوید. ورزش از نظر سلامتی قلب و عروقی و ماهیچه ای شما را تامین می کند و احساس قدرت و ورزیدگی به شما می دهد. پس خجالت را کنار بگذارید.

فعلا از شلوغی بپرهیزید – اگر شما دوست ندارید با دیگران تمرین کنید پس فعلا از شلوغی بپرهیزید، حتی اگر نمی خواهید در بیرون از خانه تمرین کنید، لوزام و تجهیزات خانگی مانند تردمیل و دوچرخه ی ساکن تهیه کنید و با آن ها تمرین کنید.

به آینده فکر کنید – در ورزش کردن خود را تشویق کنید و سعی در متعهد شدن نسبت به آن باشید. به یاد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مانع چهارم – من بعد از کار خیلی خسته تر از آن هستم که بتوانم تمرین کنم .

صبح ها ورزش کنید – می توانید صبح ها نیم ساعت زودتر از خواب بیدار شوید و در حالی که به رادیو گوش می دهید روی تردمیل کار کنید.

همواره آماده باشید – همیشه سعی کنید لباس های ورزشی و کفشهایتان آماده و بطری آب خنک در یخچال داشته باشید. فیلم های آموزشی تمرینات ساده را فراموش نکنید، همواره تعدادی از آن ها را در خانه داشته باشید. با این وضع هر وقت از خانه برگردید همه چیز آماده است تا شما دست به کار شوید.

زودتر بخوابید – شما باید از خواب کافی خود که بتواند از شما خستگی در کند مطمئن شوید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مانع پنجم – من از تنبلی خود رنج می برم و نمی توانم ورزش کنم

انتظارات معقول از خود داشته باشید – با پیاده روی دور حیاط خانه یتان شروع کنید، در ابتدا مهم شدت ورزش ها نیست، مهم این است که شما نگران نشوید و از کار دست نکشید. به آرامی شدت ورزشتان را به صورت دوره ای بالا ببرید .

به صورت طبیعی و مطابق میل خود ورزش کنید نه برخلاف آن – برای تمرینات فیزیکی خود بر اساس ساعت و روز برای اوقاتی که واقعا انرژی دارید برنامه ریزی کنید و یا اینکه روزهایی را انتخاب مکنید که در آن ها به خاطر مسائل دیگر تنبلی به خرج می دهید .

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا