رئیس حوزه ریاست قوه‌قضاییه: مردم از وضعیت دادرسی ما راضی نیستند

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 231
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,562
پسندها
32,723
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه روز گذشته با حضور مرتضی بختیاری رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه در مرکز امور مشاوران این قوه برگزار شد.

بختیاری طی سخنانی در این مراسم با اشاره به اینکه در زمانی که وزیر دادگستری بوده در جلسات هیئت مدیره مرکز شرکت می‌کرده، گفت: من شهادت می‌دهم که آقای مؤمنی کار سنگینی را انجام داده‌اند و به لحاظ زیرساختهای حقوقی هم به خصوص در زمینه تدوین آئین‌نامه جدید مرکز کار تخصصی صورت گرفته است.

بختیاری در ادامه سخنان خود به شرح حدیثی از پیامبر اکرم(ص) پرداخت که ایشان می‌فرمایند: روز قیامت که برپا شود 4 سوال از همه می‌شود

وی سپس اولین سوال را در خصوص طریقه صرف عمر بیان کرد و گفت: بهترین زمینه و موقعیت برای تمسک...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Matin_A

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,562
پسندها
32,723
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به طرح سند تحول در قوه قضائیه افزود: آیت‌الله رئیسی این سند را به عنوان برنامه به رهبر معظم انقلاب ارائه دادند که در حکم آقای رئیسی به عنوان منشور هشت‌گانه مورد تأکید قرار گرفت.

رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه در ادامه به تشریح ارکان سند تحول پرداخت و در رابطه با تحول در نظام دادرسی به عنوان اولین رکن افزود: بی‌تعارف مردم در این زمینه از ما راضی نیستند هرچند که تحول در نظام دادرسی وظیفه اولیه قضات است، اما وکلا و کارشناسان هم در اینجا سهم دارند.

بختیاری سپس با اشاره به اینکه معتقد به جوانگرایی است، گفت: من به خودم اعتراض داشتم که چرا این مسئولیت را پذیرفتم، اما 37 سال سابقه کار قضایی دارم و راهی را رفته و چالش‌هایش را می‌شناسم.

وی با اشاره به کلام معروف...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Matin_A