رئیس سابق پزشکی‌قانونی: شایسته‌سالاری مهم‌تر از جوان‌گرایی است

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 188
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,558
پسندها
32,730
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
احمد شجاعی صبح امروز در مراسم معارفه رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با ابراز خرسندی از انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی، اظهار کرد: بعد از سه دوره سه ساله دوره خدمتی بنده به پایان رسید و فرصتی پیش آمد تا بتوانم دینم را به انقلاب عطا کنم.

رئیس سابق پزشکی قانونی کشور ادامه داد: در این مدت هرچند با مشکلات متعدد مواجه بودیم اما بزرگترین استفاده‌ای که بنده کردم آشنایی با دوستان خوب بود، جو حاکم در سازمان پزشکی قانونی از بسیاری ارگانها بهتر است، تقریباً این ده سال خدمت با آرامشی از درون طی شد. در نظام جمهوری اسلامی، ما جایگاه و قدرت و مقام نداریم بلکه خدمت و مسئولیت است، اگر کاری از کسی برمی‌آید و به او پیشنهاد شد، باید بپذیرد و اگر از عهده آن برنمی‌آید، پذیرفتن آن کار خ**یا*نت است.

شجاعی خاطرنشان کرد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Matin_A

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,558
پسندها
32,730
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
رئیس سابق سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه این پستهای دنیای ماندگار نیست، گفت: دیروز عده‌ای نزد من آمدند و پیشنهاد مسئولیتی دادند که بنده دیدم آن کار در توان من نیست و لذا نپذیرفتم.

شجاعی افزود: خوشحالم جایگزین بنده فرد متدین، بسیجی و آماده به کار است، ما در اسلام جوان‌گرایی نداریم و شایسته‌سالاری داریم، در جنگ صفین سن مالک‌اشتر 83 سال بود، باید ببینیم فرد توان آن مسئولیت را دارد یا خیر، تفکر غلطی مبنی بر عدم به‌کارگیری بازنشستگان به راه افتاده است، باید بر اساس توانمندی افراد به کار گرفته شوند.

وی به تشریح عملکرد برخی از کارهای صورت‌گرفته در سالهای اخیر در سازمان پزشکی قانونی اشاره کرد و گفت: در چارت تشکیلاتی سازمان پزشکی قانونی، مشکل بزرگی داشتیم که این موضوع را حل کردیم، از 561 نفر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Matin_A