نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

مصاحبه | اورا: خیلی از بازیکنان کنونی تیم نمی‌دانند چرا در منچستر حضور دارند

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 130
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر خبره
سطح
40

ارسالی‌ها
6,223
پسندها
43,044
امتیازها
0
مدال‌ها
31
  • نویسنده موضوع
Premier League-Manchester United-France-England-لیگ برتر-شیاطین سرخ-منچستریونایتد-انگلیس

به گفته اورای ۳۷ ساله، اگر وضعیت کنونی پا برجا بماند، پوگبا هم باید به جدایی از یونایتد فکر کند.

پاتریس اورا، مدافع چپ سابق منچستریونایتد، در مصاحبه‌ای با گری نویل به طور صریح در مورد منچستریونایتد حرف زد.

به گزارش اسکای، پنج قهرمانی در لیگ برتر، سه لیگ کاپ، یک لیگ قهرمانان و یک جام باشگاه‌های جهان، دستاورد حضور ۹ ساله اورا در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر خبره
سطح
40

ارسالی‌ها
6,223
پسندها
43,044
امتیازها
0
مدال‌ها
31
  • نویسنده موضوع
دلیل این که هرگز در مورد جدایی خودم از منچستریونایتد حرف نزدم
همیشه صحبت کردن در مورد منچستریونایتد برای من دشوار است. دلیل این که هرگز در مورد یونایتد حرف نزدم، این است که دردآور است. من به خاطر دلایل شخصی از باشگاه جدا شدم. اگرچه به یوونتوس رفتم و یکی از بهترین تجارب نصیبم شد، لحظه خیلی سختی در زندگی من بود. امروز می‌خواهم حرف بزنم چون خیلی از مردم دلیل سکوت مرا نمی‌دانند. البته که برای انگیزه دادن به بازیکنان چند ویدیو می‌سازم، با آن‌ها تماس می‌گیرم و همچنین (همراه اد وودوارد) به تماشای مسابقات نشسته‌ام. این وضعیت باشگاه مرا اذیت می‌کند و به نظرم واقعا دردناک است. نمی‌خواهم مردم و طرفداران فکر کنند که اهمیتی به این شرایط نمی‌دهم.
...

YGNeae

کاربر خبره
سطح
40

ارسالی‌ها
6,223
پسندها
43,044
امتیازها
0
مدال‌ها
31
  • نویسنده موضوع
آیا پوگبا می‌تواند رابطه‌اش با طرفداران را بازسازی کند؟
هر روز پوگبا را نصیحت می‌کنم. ما به صورت تصویری با هم در ارتباط هستیم. به او می‌گویم پوشیدن آن عرقگیر چه ارزشی دارد. پیراهن به کنار بلکه عرقگیر. او به حرفم گوش می‌دهد. قبل از این که باشگاه را در سن پایین به مقصد یوونتوس ترک کند، دو ساعت در خانه‌اش با مادر و برادرانش صحبت کردم و از این گفتم که چگونه پل می‌تواند پاتریک ویرای جدید در یونایتد باشد.
آیا مدیر برنامه‌ها به رابطه بازیکنان با طرفداران لطمه می‌زنند؟
مدیر برنامه‌ها در مورد هر بازیکنی در موضع قدرت هستند. می‌دانم پل ۱۸ ساله نیست ولی شرایط راحت نیست. زمانی که در سال ۲۰۰۸ قهرمان لیگ قهرمانان شدیم، من در...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا