سناتور روس: اقدام اخیر ترامپ نشان داد سیاسی خارجی آمریکا تا چه حد غیرمسئولانه است

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 158
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
"ولادیمیر جباروف" نائب رئیس کمیته امور بین‌الملل شورای فدراسیون (سنای) روسیه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری «نووستی» بعید ندانست که این کشور در سطح شورای امنیت سازمان ملل مسئله تصمیم دولت آمریکا برای اعزام 1500 نیروی نظامی مضاعف به خاورمیانه را مطرح کند.
وی گفت: «به عقیده من، روسیه بطور رسمی در شورای امنیت این موضوع را مطرح خواهد کرد. "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری آمریکا با آتش بازی می‌کند و ممکن است آغازگر جنگ بزرگی در خاورمیانه باشد. واقعیت این است که ترامپ با وجودیکه گفته قصد جنگ با ایران را ندارد، آشکارا با اعزام نیروهای نظامی مضاعف آمریکایی به خاورمیانه، قصد تحریک مقامات تهران را دارد.»
این سناتور افزود: «من امیدوارم، ترامپ این اعزام نیرو را با اقدامات نظامی در خاورمیانه که منطقه‌ای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
اعزام نظامیان آمریکایی به خاورمیانه تنها برای تامین منافع ژئوپلیتیکی خود واشنگتن است
"آندری کراسوف" نائب رئیس کمیته امور دفاعی دومای دولتی روسیه نیز معتقد است که اعزام نیروهای نظامی مضاعف آمریکایی به خاورمیانه در جهت تامین منافع ژئوپلیتیکی واشنگتن در منطقه است که اصلاً پاسخگوی منافع خود کشورهای این منطقه نخواهد بود.
وی در گفت‌وگو با ریانووستی گفت: «به عقیده من، این اعزام نیرو هیچ ارتباطی با مسئله مبارزه با تروریسم نداشته و صرفاً برای تامین منافع ژئوپلیتیکی آمریکا در منطقه است. این نظامیان قطعاً به نقاطی اعزام می شوند که از این جهت گیری در خدمت واشنگتن باشند.»
وی افزود: «آمریکایی‌ها بازی نه چندان قابل درکی را در منطقه براه انداخته‌اند که حتی ممکن است به نفع تروریست‌ها در منطقه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_