10 دلیل گریه نوزاد در شب

• نویسنده موضوع Alef_Gaf
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 188
  • کاربران تگ شده هیچ

Alef_Gaf

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/7/18
ارسالی‌ها
1,914
پسندها
24,627
امتیازها
53,373
مدال‌ها
22
سطح
28

• نویسنده موضوع
در این مقاله قصد داریم ۱۰ دلیل شایع و رایج گریه کردن کودکان و روش‌هایی برای آرام کردن آن‌ها را بیان کنیم. اگر کودک شما به هنگام گریه کردن در تنفس خود مشکل دارد حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنید. اگر کودک شما مبتلا به تب، استفراغ و اسهال است نیز باید سریعا به پزشک مراجعه کنید.

1. من گرسنه هستم:
گرسنگی یکی از دلایل شایع برای گریه نوزادان است. معده کوچک نوزاد شما نمی‌تواند گرسنگی را تحمل کند بنابراین نوزاد شروع به گریه کردن می‌کند تا علایم هشدار دهنده‌ای در مورد گرسنگی‌اش ایجاد نماید. حتی اگر از شیرخوردن او مدت زمان طولانی نیز نگذشته باشد، ممکن است به خاطر گرسنگی گریه کند. پس به این موضوع دقت داشته باشید.

1. من خسته...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Alef_Gaf

Alef_Gaf

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/7/18
ارسالی‌ها
1,914
پسندها
24,627
امتیازها
53,373
مدال‌ها
22
سطح
28

• نویسنده موضوع
  1. من به نوازش و آغوش شما نیاز دارم:
نوزاد شما ممکن است به نوازش‌های بیشتری نیاز داشته باشد تا احساس راحتی و آرامش کند. سعی کنید نوازد خود را نزدیک خود نگه دارید و برخی از اوقات او را نوازش کنید و برایش آهنگ‌های ملایم و زیبا بخوانید.

1. من به آروغ نیاز دارم:
اگر کودک شما در طول شیر خوردن یا بعد از آن به طور مداوم گریه می‌کند، ممکن است دچار باد شکم شده باشد. در این شرایط باید به او کمک کنید آروغ بزند. او را در آغوش بگیرید و ضربات آرام و ملایمی بر پشتش بزنید تا اینکار را به راحتی انجام دهد.

1. من گرمم است:
سعی کنید از پوشیدن لباس‌های زیاد به نوزادتان خودداری کنید. اگر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Alef_Gaf
عقب
بالا