متهم بانک سرمایه: در بانک سرمایه همه چیز به‌صورت دستوری بود

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 130
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,562
پسندها
32,723
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
امروز در ادامه محاکمه بدهکاران و مدیران بانک سرمایه به ریاست قاضی مسعودی مقام، نماینده دادستان از "سالار بایرامی خلج"به عنوان متهم دیگر این پرونده یاد کرد و از او خواست تا در جایگاه مطلع قرار گیرد و توضیحاتی ارائه کند.
ساالار بایرامی خلج به‌عنوان یکی از متهمان این پرونده درباره اتهامات خود گفت: من از سال 89 به عنوان مسئول شعبه مرکزی بانک سرمایه مشغول به کار شدم که در آن زمان رئیس شعبه در انتهای بانک و کنار دستشویی بود و مشتریان با او ارتباطی نداشتند؛ در واقع رئیس شعبه نمی‌دانست که چه کسانی رفت و آمد به بانک دارند.
وی افزود: با توجه به سختگیری‌های من برای پرداخت تسهیلات بر اساس ضوابط، تمام مشتریانی که به شعبه مرکزی می‌آمدند، به شعبه‌ای دیگر احاله می‌شدند؛ در سال 90 گروهی بعد از من مشغول...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,562
پسندها
32,723
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
پولشویی حرفه‌ای در بانک سرمایه
در ادامه نماینده دادستان گفت: این پرونده در واقع یک پولشویی حرفه‌ای بوده است چون تا رسیدن تسهیلات به دست رضوی، این تسهیلات 13 دست می‌چرخیده است بنابراین یک پولشویی گسترده صورت می‌گرفته و متهمان به‌صورت مستقیم پولی را دریافت نمی‌کردند.
وی افزود: بخشی از تسهیلات به حساب فردی به نام حمید حاجیان رفته است که 400 میلیون تومان در بانک سینا داشته است.
قهرمانی گفت: رضوی به دنبال هر بهانه‌ای بود تا پول از بانک بگیرد و حتی به اسم بستنی، تسهیلات گرفته است! وی در 19 بهمن سال 92 به نانچیان می‌نویسد که می‌خواهد در کار نفت و قیر فعالیت کند و درخواست ضمانت‌نامه 53 میلیارد تومانی می‌کند ولی این ضمانت انجام نشد.
وی افزود: سه سال است که این پرونده را بررسی می‌کنیم اما...

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,562
پسندها
32,723
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
دلاویز از جامعه هنری عذرخواهی کند
قهرمانی خطاب به دلاویز گفت: شبکه‌هایی مانند آمدنیوز پرونده شما را به جریان نیانداخته بلکه اعمال شماست که این پرونده را به جریان انداخته است؛ شما هنرمندان را بدنام کردید و پول‌های کثیف را وارد سینما کردید؛ شما باید از جامعه هنرمندان عذرخواهی کنید که هنر را وسیله اهداف شوم خود قرار دادید، شما می‌دانستید که منشاء این پول‌ها کجاست.
یک کارت ویزیت ارائه کنید
در ادامه، دلاویز در دفاع از خود گفت: یک حکم یا کارت ویزیت به من نشان بدهید.
قاضی مسعودی مقام گفت: مراجعات شما به بانک سرمایه برای چه بوده است؟ شما که می‌گویید سمتی نداشتید.
دلاویز گفت: اظهارات این مطلعان بهترین گواه است! چرا نماینده دادستان می‌گوید حیات خلوت؛ اگر یک مورد سراغ دارید که در زمان...