قاضی مسعودی مقام: برخی متهمان پرونده بانک سرمایه به اسناد سری دسترسی دارند

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 144
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
قاضی مسعودی‌مقام در ادامه ششمین جلسه محاکمه محمدهادی رضوی متهم پرونده بانک سرمایه که در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد، پس از قرائت گفت‌وگوی رد و بدل شده در یک گروه تلگرامی از سوی رضوی اظهار کرد: به نظر می‌رسد سوءجریان خاصی در این پرونده وجود دارد و برخی متهمین حتی به اسناد سری نیز دسترسی دارند.
در ادامه قاضی از متهم پرسید که اسناد مربوط به گفت‌وگوهای رد و بدل شده در این گروه تلگرامی را از کجا به دست آورده‌اید که متهم پاسخ داد: این اسناد را یک نفر در داخل پاکت به دفتر فرستاد و من تلگرام آنها را هک نکردم و وزارت اطلاعات هم نیستم.
قاضی خطاب به متهم گفت: همانطور که می‌دانید به دست آوردن این اسناد در خیلی از جاها جرم است.
متهم پاسخ داد: این اسناد را برای من فرستاده‌اند.
مسعودی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
رضوی همچنین درباره ملک اندرزگو که وثیقه بانک سرمایه شده است گفت: گفته‌اند این ملک 30 میلیارد تومان ارزیابی شده و باغ است در حالی که ملک مزبور هزار و 30 متر باغ بود که در سال 85 با اصلاحیه 578 متر شده است و قبل از من پایان کار مسکونی داشت و بعد از اینکه به من واگذار شد جواز ساختمان تجاری گرفتم و گودبرداری کردم.بدهی من به بانک سرمایه با سود و جرایم 67 میلیارد تومان است و ملک اندرزگو طبق بررسی کارشناسان 91 میلیارد تومان ارزش دارد و حتی پیشنهاد دادم یکسال به من وقت بدهند تا این ملک را بسازم و پول بانک را برگردانم.
در این هنگام نماینده دادستان خطاب به رضوی گفت: مجوز شما برای احداث ساختمان تجاری در این ملک غیرقانونی بوده است.
متهم پاسخ داد: مجوز من غیرقانونی نیست و اسناد آن را به دادگاه نشان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_