باقری: شاید برانکو تصمیمی بگیرد که خوشایند ما نباشد/ مربی که خوب نتیجه بگیرد خواهان زیاد پیدا می‌کند

• نویسنده موضوع ꜱᴀʜᴇʟ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 120
  • کاربران تگ شده هیچ

ꜱᴀʜᴇʟ

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,504
پسندها
32,685
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
36

• نویسنده موضوع
اخبار تیم فوتبال پرسپولیس در یکی دو هفته اخیر تحت‌الشعاع ماندن یا نماندن برانکو ایوانکوویچ در این تیم قرار گرفته است. مدیریت این باشگاه خیلی تلاش می‌کند تا با پرداخت مطالبات برانکو به نوعی از زیر فشار انتقادات خارج شود، اما مصاحبه اخیر سرمربی کروات سرخپوشان با یکی از سایت‌های خبری کرواسی مبنی بر اینکه در تابستان ایران را ترک خواهد کرد، باعث شد باز هم هواداران پرسپولیس نگران آینده مرد کروات در تیم‌شان شوند.

کریم باقری به‌عنوان دستیار ایرانی برانکو اعتقاد دارد این مربی به ایران باز خواهد گشت، اما در عین حال تأکید دارد به هر تصمیمی که برانکو در مورد آینده‌اش گرفت، باید احترام گذاشت. تازه‌ترین‌ حرف‌های آقا کریم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم مثل همیشه خواندنی است.

**: روز‌های دور از فوتبال...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ꜱᴀʜᴇʟ

ꜱᴀʜᴇʟ

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,504
پسندها
32,685
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
36

• نویسنده موضوع
: صحبت‌هایی مبنی بر اختلاف نظر شما با ایرج عرب مطرح شده بود. آیا واقعاً بین شما اختلافی وجود دارد؟
متأسفانه یکسری افراد در شبکه‌های اجتماعی شیطنیت کرده و شایعات نادرستی را مطرح می‌کنند. یکسری از سایت‌ها و روزنامه‌ها هم به آن دامن می‌زنند، در حالی که اصلاً این حرف‌ها واقعیت ندارد. همین جا اعلام می‌کنم نه با ایرج عرب و نه با هیچ شخص دیگری در این فوتبال مشکل و اختلافی ندارم. همه کریم باقری را می‌شناشند و می‌دانند اهل حاشیه نیستم. همین دو روز پیش هم با عرب صحبت داشتیم و راجع به مسائل باشگاه حرف زدیم. بازی‌ها تعطیل شده است و یکسری با مطرح کردن شایعات به دنبال دیده شدن هستند. من یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و اگر برانکو ماند با کمال میل به کارم ادامه می‌دهم. اگر هم او بر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ꜱᴀʜᴇʟ

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا