• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی برنده مسابقه برترین عکاسی از عکس‌های «فضای باز» در سال ۲۰۱۹

• نویسنده موضوع ¦[☆ Atrin ☆]¦›
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 196
  • کاربران تگ شده هیچ

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
تصاویر/برترین عکس‌های «فضای باز» در سال ۲۰۱۹
گوسفندان برفی، روباهی در حال خمیازه کشیدن و یک موج سواری تماشایی، برندگان مسابقه‌ی «عکاس فضای باز سال» بودند که هر سال در انگلستان برگزار می‌شود.

فرادید| این مسابقه از ۸ سال پیش در انگلستان برگزار می‌شود و امسال ۲۰ هزار اثر از سراسر جهان به بخش‌های مختلف مسابقه فرستاده شده بودند.

عکاس برتر مسابقه‌ی امسال «Robert Birkby» از انگلستان بود که تصویری از گوسفندانی را در یک پناهگاه کوهستانی ثبت کرده است. گوسفندان به خاطر طوفان برفی به هم فشرده شده بودند. داوران این عکس را بسیار زنده توصیف کردند.

با هم تعدادی از عکس‌های این مسابقه را مرور می‌کنیم:

[IMG alt="تصاویر/برنده ی مسابقه ی «عکاس فضای باز سال» معرفی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ¦[☆ Atrin ☆]¦›

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
تصاویر/برنده ی مسابقه ی «عکاس فضای باز سال»  معرفی شد//////////////////////کامل نیست

عکاس: Daniel Trim / انگلستان. یک زنبور قاتل، زنبور عسلی فلجی را بغل کرده تا به خانه ببرد. عکاس می‌گوید: «زنبور‌های قاتل در زمین‌های شنی لانه درست می‌کنند. او می‌گوید برای ثبت این عکس مدت‌های بی حرکت مانده است.»

تصاویر/برنده ی مسابقه ی «عکاس فضای باز سال»  معرفی شد//////////////////////کامل نیست

عکاس: Daniel Laan/ هلند. رتبه‌ی دوم عکاس‌های بخش «درخشش زمین». تصویر کوه‌های یخی در Lofoten در نروژ.

[IMG alt="تصاویر/برنده ی مسابقه ی «عکاس فضای باز سال»...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع

عکاس: Sven Teglemo /سوئد. منطقه‌ی حفاظت شده‌ی Lunsen در سوئد.
«تابستان سال ۲۰۱۸ بسیار خشک بود و برای همین آتش سوزی‌های زیادی در سوئد رخ داد. تعدادی از این آتش سوزی ها، من جمله همین تصویری که ثبت شده است، در شهر محل تولد من رخ داد. این عکس بعد از اطفای حریق ثبت شده است.

عکاس: Stefan Gerrits /فنلاند. برنده‌ی بخش دنیای کوچک. پروانه‌ی کوهی آپولو، در Parainen در فنلاند...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
عکاس: Alex Palmer /انگلستان. مقام دوم بخش «ماجراجویی زنده» که به صورت اشتراکی با تصویری دیگر دریافت کرده است. پارک محافظت شده‌ی Yosemite در کالیفرنیا.

عکاس: Alison Perkins/ استرالیا. مقام دوم بخش «ماجراجویی زنده» که به صورت اشتراکی با عکس دیگری دریافت شده است. غواصی در حال شنا کردن در غار Sistema Sac Actun در شبه جزیره‌ی یوکاتان در مکزیک.

[IMG alt="تصاویر/برنده ی...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع

عکاس: Christoph Ruisz/اتریش. اثر تحسین شده در بخش حیات وحش. «دو خرگوش hare را در اطراف دریاچه‌ی Neusiedl و در حالت سینه خیز به آن‌ها نزدیک شدم. آن‌ها متوجه من نشدند. بعد از چند دقیقه یکی از آن‌ها به سرعت به سمت من آمد و در چند متری من متوقف شد که من عکسش را ثبت کردم.»

عکاس: Olav Thokle/نروژ. این عکس توسط داوران زیادی در بخش حیات وحش مورد تحسین قرار گرفت. عکاس انعکاس...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع

عکاس: Matt Parry/هند. برنده‌ی بخش روح سفر. یک کشتی گیر سنتی هندی در وضعیت سر و ته عضلات شکمش را تقویت می‌کند.

عکاس: Peter Racz/مجارستان. ثبت تصویر غار‌های یخی در سیبری.

عکاس: Jeremy Flint/بریتانیا. یکی...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع

عکاس: Pier Mane/آفریقای جنوبی. نفر دوم در بخش «در لحظه‌ترین عکس». عروس دریایی در آب‌های آفریقای جنوبی. «این بزرگترین عروس دریایی بود که تا آن وقت داده بودم و رنگ زرد آن بسیار جالب توجه بود. چون هیچ حیوان دیگری در پس زمینه نبود، تصمیم گرفتم که طوری قاب عکس را تنظیم کنم که حیوان کل فریم را بگیرد.»

عکاس: Judith Conning/استرالیا. نهنگ گوژپشت.

[IMG alt="تصاویر/برنده...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع

عکاس: Ross Farnham/بریتانیا. عکس تحسین شده در بخش «تصویر هوایی». تصویر شهر از برف پوشیده‌ی Farnborough در انگلستان توسط پهپاد. حس سرما از عکس گرفته می‌شود.

عکاس: Alex Wrigley/برنده‌ی بخش «بر کران آب». «یک روز صبح زود بعد از یک طوفان شدید زمستانی به Wast water (دریاچه‌ای در انگلستان) رفتم به امید اینکه بتوانم از برف‌های تازه بر فراز قله‌ها عکس بگیرم. متاسفانه برف‌ها...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع

عکاس: Matthew James Turner/عکس تحسین شده در بخش «بر کران آب». جزایر فارو.

عکاس: Mark Cornick/بریتانیا. عکس تحسین شده در بخش «بر کران آب». در ساحل ماسه‌های سیاه در Reynisfjara در ایسلند.

عکاس: Riccardo...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا