چرا محسن چاوشی کنسرت برگزار نمی‌کند؟

✿ƒáⱸƶⱸⱨ_Ƿ ✿

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
949
پسندها
3,614
امتیازها
19,173
مدال‌ها
15
سطح
13

• نویسنده موضوع
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۴

در گفت‌وگوی تفصیلی با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
چرا محسن چاوشی کنسرت برگزار نمی‌کند؟ / عذرخواهی تهیه کننده آلبوم «امیر بی گزند» از هواداران

هادی حسینی از دلایل کنسرت برگزار نکردن محسن چاوشی گفت
حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان-همیشه پر حاشیه است. با وجود این که حاشیه‌های زیادی اطرافش وجود دارد و حضوری در رسانه‌ها ندارد، اما رسانه‌ها دائم از او صحبت می‌کنند. نزدیک به دو دهه است که در موسیقی پاپفعالیت دارد و کار‌هایی کرده که کمتر کسی سراغش می‌رود. ریسک بزرگی کرد سبکش را در اوج شهرتش تغییر داد و وارد دنیای دیگری شد. سراغ اشعار مولوی، سعدی و حافظ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

✿ƒáⱸƶⱸⱨ_Ƿ ✿

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
949
پسندها
3,614
امتیازها
19,173
مدال‌ها
15
سطح
13

• نویسنده موضوع
برای سود مالی با چاوشی کار نمی‌کنم
شما فقط دنبال کار بودید یا برآورد مالی هم برایتان مهم بود؟

هر کسی بگوید من از پول بدم می‌آید، دروغ گفته است. به هر حال درآمد زایی جنبه شیرینی از کار تهیه کنندگی است. اگر از این قضیه منفعت مالی هم به دست آمد، اتفاق خوبی است؛ اما از اول همکاری با چاوشی دنبال چنین موضوعی نبودم. برای بحث مالی با او قرارداد نبستم. به دلیل علاقه‌ای که به محسن داشتم، با او همکاری کردم. از کسانی که در حوزه موسیقی کار می‌کنند، بپرسید، انتشار آلبوم درآمدزایی دارد یا نه؛ همه می‌گویند آلبوم درآمد آن چنانی ندارد. مخصوصاً الان و با این وضعیت کپی رایت در کشور، انتشار آلبوم، بستر پر سودی نیست و نمی‌توانید انتظار دریافت عدد عجیب و غریبی داشته باشید. همه درآمد همکاری ام با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا