• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی چه زمانی باید از نور مصنوعی استفاده کنیم

• نویسنده موضوع NASTrr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 164
  • کاربران تگ شده هیچ

NASTrr

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
17/9/19
ارسالی‌ها
7,952
پسندها
55,670
امتیازها
92,373
مدال‌ها
52
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
کردم توانستم درک کنم که چرا مردم آنجا در تمام طول زمستان از نور مصنوعی برای عکاسی استفاده می‌کنند. و فهمیدم این رفتار آن‌ها به علت تاریکی هواست که از ساعت ۱۵:۳۰ شروع می‌شد!

در هر صورت سوژه و عکس باید روشن باشد و من با استفاده از نور مصنوعی مخالف نیستم. تنها می‌خواهم روشی را بگویم که با آن عکس‌های بهتری ثبت کنید. وقتی بدانید نورهای واقعی چه شکلی هستند، بی شک تولید نور مصنوعی بسیار ساده‌تر خواهد بود.

شما به صورت طبیعی می‌توانید نور خورشید را بشناسید و این نیاز به آموزش خاصی ندارد، اما تکنیک‌های بهره بردن از آن برای عکاسی نیازمند آموزش است. و به عنوان یک نکته تکمیلی، اگر به نقطه‌ای دیگر در دنیا، نظیر قطب شمال، سفر کردید حتما نور را به طور کامل بررسی کنید و تفاوت‌های آن را با سایر نقاط...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : NASTrr