والیبال کولاکوویچ: در المپیک، بدترین شرایط تمرین، زندگی و حمل و نقل را دارید/ والیبال ایران پتانسیل مبارزه با هر تیمی را دارد

• نویسنده موضوع ꜱᴀʜᴇʟ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 129
  • کاربران تگ شده هیچ

ꜱᴀʜᴇʟ

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,504
پسندها
32,684
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
36

• نویسنده موضوع
ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران از معدود مربیانی است که می‌توان گفت به حضور در المپیک عادت دارد. او چند روز قبل به همراه تیم ملی ایران، حضور در المپیک 2020 را در چین جشن گرفت تا برای چهارمین بار در این بازی‌ها حاضر باشد.

کولاکوویچ در این مورد گفت: راه رسیدن به المپیک، بسیار سخت است. بار اولی که به المپیک رسیدم، دستیار تراویتسا در سال 2004 بودم که البته فشار زیادی روی من نبود. من در سال‌های 2008 و 2012 هم به المپیک رسیدم و البته سرمربی بودم. حضور در المپیک، فشار زیادی روی ما داشت چون تیم ملی صربستان، بخت کسب مدال بود. در تیم ملی ایران نیز اگرچه فشار زیادی برای کسب مدال وجود ندارد ولی همچنان پراسترس خواهد بود. من در تیمم 2 مصدوم و 6 بیمار ویروسی داشتم در حالی که باید سهمیه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ꜱᴀʜᴇʟ

ꜱᴀʜᴇʟ

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,504
پسندها
32,684
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
36

• نویسنده موضوع
وی افزود: ما از نخستین بازی در مسابقات انتخابی المپیک با وجودی که 3 بازی بدون نقص را برگزار کردیم، تحت فشار بودیم. تمام ملت ایران از ما توقع داشتند که المپیکی شویم و خوشبختانه همین طور هم شد. ما پس از بازی سخت مقابل کره جنوبی، مشکلی مقابل چین در فینال نداشتیم.

کولاکوویچ گفت: تیم ملی والیبال ایران، شاید پتانسیل کسب مدال المپیک را نداشته باشد ولی پتانسیل مبارزه با هر تیمی را دارد تا عنوانی بهتر از المپیک 2016 ریو و رسیدن به یک چهارم نهایی را کسب کند.

کولاکوویچ در مورد حضور در المپیک تصریح کرد: شرکت در المپیک برای یک مربی چندان هم خوب و ایده‌آل نیست چون دهکده بازی‌ها بسیار شلوغ است و تا حد زیادی اهمیت این رویداد بی‌نظیر را خدشه دار می‌کند. این حرف من شاید گستاخانه به نظر برسد ولی مربیانی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ꜱᴀʜᴇʟ