دنباله دار اگه میترسی نیا!!!!

• نویسنده موضوع Sam in
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 233
  • بازدیدها 4,121
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Sam in

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
259
پسندها
5,067
امتیازها
21,773
سطح
0

• نویسنده موضوع
بچه ها نظرتون در باره جن چیه همه ما ميدونيم که جن وجود داره چون خدا توی قرآن از وجودش گفته تا حالا کسی تجربه ای داشته با نه

mehrabi83

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/11/17
ارسالی‌ها
1,198
پسندها
67,275
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
43

والا خودمم نمیدونم این راسته یا نه اما خب منم شنیدمش دیگه.
عمه مامانم یبار یکی ازین چاقو گنده هارو میزاره سر دیوار یادش میره برداره بعدا هرچی دنبالش میگرده پیداش نمیکنه تا اینکه روز بعد خونی سرجاش بوده:/ والا هنوز برام سواله مگه نگفتن اجنه از فلز دوری میکنن؟!چاقو که فلزه تازه آهنم هس:|
والا خودمم موندم باورکنم یا نکنم:/

امضا : mehrabi83

YaZdAn

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/8/18
ارسالی‌ها
679
پسندها
5,139
امتیازها
23,673
مدال‌ها
4
سطح
0

یکی از دوستای من تعریف می کردی می گفت عمش یه روز رفته وضو بگیر توی حیاط خورده زمین بعدم شروع کرده جیغ زدن خودشو چنگ میزده
بعدم گفتن بلی جن زده شده الا خبر ندارم چطوریه

امضا : YaZdAn

Sam in

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
259
پسندها
5,067
امتیازها
21,773
سطح
0

• نویسنده موضوع
عمه مامانم یبار یکی ازین چاقو گنده هارو میزاره سر دیوار یادش میره برداره بعدا هرچی دنبالش میگرده پیداش نمیکنه تا اینکه روز بعد خونی سرجاش بوده:/ والا هنوز برام سواله مگه نگفتن اجنه از فلز دوری میکنن؟!چاقو که فلزه تازه آهنم هس:|
خب منم از این جور چيزا زیاد شنیدم مثلا يه خانواده ميرن توی يه خونه یعنی تازه اثاث کشی کرده بودن خونه هم قدیمی بوده ميگن هر روز هر چی فلز تو خونه بوده یکی یکی قیب ميشده اينو از يه بچه نشنیدم که بگم شاید دروغه از همسايمون که يه زن 34 ساله بوده شنیدم

mehrabi83

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/11/17
ارسالی‌ها
1,198
پسندها
67,275
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
43

خب منم از این جور چيزا زیاد شنیدم مثلا يه خانواده ميرن توی يه خونه یعنی تازه اثاث کشی کرده بودن خونه هم قدیمی بوده ميگن هر روز هر چی فلز تو خونه بوده یکی یکی قیب ميشده اينو از يه بچه نشنیدم که بگم شاید دروغه از همسايمون که يه زن 34 ساله بوده شنیدم
هوم نمیدونم واقعا:/

امضا : mehrabi83

YaZdAn

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/8/18
ارسالی‌ها
679
پسندها
5,139
امتیازها
23,673
مدال‌ها
4
سطح
0

بنظر نمیرسه واقعی باشه
از فلز می ترسن الان اون قدمیا بیشترشون می بینی چاقو رو شبا زیر بالشت میزارن واسه دوری از جن

ryhneae

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
1/5/18
ارسالی‌ها
1,950
پسندها
35,392
امتیازها
84,373
مدال‌ها
27
سطح
33

ببینید در کل گفتن جن ها در خاکستر اتیش و زیر درخت انجیر زندگی میکنن وخونه های خیلی خلی قدیمی کاهگلی.... همچنین در زیر درختی که رودخونه باشه!!

در قران گفته خدا انگار زنجیر هایی برای جن قرار داده که باعث ازار و اذیت انسان نشه!

مگه اینکه خود انسان مرض داشته باشه بشینه جن گیری کنه!!

یعنی اینکگه جن ها نمیتونن با ما ارتباط برقرار کنن چون خود خدا نمیذاره باعث ازار اذیت ما بشه!

آخرین ویرایش
امضا : ryhneae

Sam in

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
259
پسندها
5,067
امتیازها
21,773
سطح
0

• نویسنده موضوع
هوم نمیدونم واقعا:/
من که این جریان رو برای مامانم گفتم گفت حتما خواسته باهات شوخی کنه هر چقدر هم بهش گفتم بابا جون زنه کار و زندگی داره مگه مرض داره بیاد منو سر کار بزاره به بابام هم گفتم بهم گفت زیاد حرف میزنی ها
هیچکی هم بدبختی باور نمیکنه اگه واسه خودتم اتفاق بیوفته بری بگي ميگن انقدر از این فکر کردی توحم شدی

ryhneae

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
1/5/18
ارسالی‌ها
1,950
پسندها
35,392
امتیازها
84,373
مدال‌ها
27
سطح
33

من که این جریان رو برای مامانم گفتم گفت حتما خواسته باهات شوخی کنه هر چقدر هم بهش گفتم بابا جون زنه کار و زندگی داره مگه مرض داره بیاد منو سر کار بزاره به بابام هم گفتم بهم گفت زیاد حرف میزنی ها
هیچکی هم بدبختی باور نمیکنه اگه واسه خودتم اتفاق بیوفته بری بگي ميگن انقدر از این فکر کردی توحم شدی

خب عزیزم خود جن که مرض نداره بیاد همینطوری اذیتت کنه!

اگه کاذی کرده باشی اذیتت میکنه!!مثلا خودشو

امضا : ryhneae

YaZdAn

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/8/18
ارسالی‌ها
679
پسندها
5,139
امتیازها
23,673
مدال‌ها
4
سطح
0

من پدربزرگم روستا زندگی می کنن خیلی از این حرفا بوده به قول دوستمون توی خونه های کاهگلی زیاد بوده
من خیلی از اینا داستانا می دونم که بیشترشون واقعی بوده
می خوایین براتون تعریف کنم خخ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.