مهم انتقاد از تیم مدیریت/انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 93
  • بازدیدها 11,913
  • کاربران تگ شده هیچ

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام خدمت تمام کاربران یک رمان
همیشه وقتی انجمنی ایجاد میشه افرادی به عنوان مدیر قبول مسئولیت میکنن و کمک حال ما میشن در انجمن حالا گاهی پیش میاد اشتباهاتی یا دلخوری های از نوع برخورد اون شخص با افراد ایجاد میشه من این تاپیک را زدم تا از انتقاد یا هر تشکری از تیم مدیریت یک رمان دارید اعلام کنید تا بتونیم اون موارد را رفع کنیم و برخورد ها به گونه ای باشه که کاربر جذب انجمن بشه و این محیط جایی باشه از مشکلاتی که در دنیای واقعی داره رها بشه

بی احترامی فقط به شخصی در انتقاد نشه

آنیساااااااااا

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
12/4/18
ارسالی‌ها
98
پسندها
8,888
امتیازها
23,763
مدال‌ها
10
سطح
15

سلام
خسته نباشید
باید عرض کنم
که کاش قوانین مشخصی وضع می کردید و طبق اون قوانین و موازین بن می کردین
در حال حاضر بدون وجود این چهارچوب اخراج از انجمن به صورت دائم یا ماهانه و این که چند ماه باشه خیلی سلیقه ای شده!
امیدوارم در این مورد مدیریت چاره اندیشی ای داشته باشند!
علاوه بر اون
محیط انجمن از یه محیط فرهنگی که به جای اینکه باعث رواج آموزش و فرهنگ باشه به محیط دوستیابی و ... تبدیل شده
به طوری که خیلیا حتی طاقت موندن ندارن!
و وقتی این وضعیتو می بینن سریع خروجو می زنن!
اگه به کاربرا و حتی تاپیک ها و موضوعاتی که بنا به اون دلیل موضوعی رو شروع کردن رو ببیند متوجه می شید چی میگم!
امیدوارم راجع به این قضیه به طور جدی فکر کنید!
ممنو بابت ایجاد این تاپیک انشاالله هدفمند

امضا : آنیساااااااااا

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,562
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

خدایی من وقتی تو انجمن هستم. از مشکلات زندگیم دورم

امضا : مهدیه احمدی

Mehran Ahmadi

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
24/8/18
ارسالی‌ها
446
پسندها
12,909
امتیازها
32,573
مدال‌ها
17
سطح
19

سلام
به دور از اغراق تمامی بچه هایی که مدیر اند خوب و محترم اند
ما که مورد بدی مشاهده نکردیم
من قبلا چندین انجمن عضو بودم ولی
اینجا همه (تمامی کاربران) ایقد خوبن که نمیشه رفت
ممنون از مدیر محترم آقای رضا که این مجموعه خوب رو ایجاد و اداره میکنند
و سایر مدیرای خوب و شایسته
و بقیه کاربران دوست داشتنی

Hani.Nt

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
22/7/18
ارسالی‌ها
1,049
پسندها
13,943
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

من هم به نوبه ی خودم از تمامی افراد کادر مدیریت تشکر می کنم برای زحماتی که می کشند و از همشون می خوام که مسعولیت خودشون رو در رابطه با بخشی که مدیرش هستند مثل الان خوب انجام بدند♡
* با اروزی موفقیت *

امضا : Hani.Nt

homa-gh

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
9/3/19
ارسالی‌ها
65
پسندها
473
امتیازها
2,623
سطح
0

سلام
متاسفانه تازه اومدم ولی به نظرم که همچین کاری برای نه من بلکه برای همه نویسندگان انجام دادین عالیه و من هم امیدوارم عضوی از شما بشم....
بسیار ممنون برای تمام خدماتتون

امضا : homa-gh

Faezeh.H

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/7/18
ارسالی‌ها
1,396
پسندها
19,556
امتیازها
42,073
مدال‌ها
21
سطح
24

سلام
تنها چیزی که توی انجمن به نظرم جالب نیست،درجه بندی کاربرا هست(کاربر سایت،کاربرقابل احترام!) که جوری طراحی کردین که انگیزه ی آدم کم می شه.خیلی دیر درجه تغییر می کنه و درجات بالا که باید اسم های به اصطلاح با ابهت تری داشته باشن اونجوری نیستن.
در کل از سایت خوبتون که زمینه رو برای پیشرفت نویسنده ها فراهم می یاره نهایت تشکر رو دارم

امضا : Faezeh.H

Aram.gh

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/3/19
ارسالی‌ها
57
پسندها
559
امتیازها
2,623
سطح
0

سلام خدمت تمام کاربران یک رمان
همیشه وقتی انجمنی ایجاد میشه افرادی به عنوان مدیر قبول مسئولیت میکنن و کمک حال ما میشن در انجمن حالا گاهی پیش میاد اشتباهاتی یا دلخوری های از نوع برخورد اون شخص با افراد ایجاد میشه من این تاپیک را زدم تا از انتقاد یا هر تشکری از تیم مدیریت یک رمان دارید اعلام کنید تا بتونیم اون موارد را رفع کنیم و برخورد ها به گونه ای باشه که کاربر جذب انجمن بشه و این محیط جایی باشه از مشکلاتی که در دنیای واقعی داره رها بشه

بی احترامی فقط به شخصی در انتقاد نشه

سلام من چند روزی خلاصه رمانم را ارسال کردم وطبق مقررات باید بعد از ۴۸ ساعت تایید میگرفتم ولی الان ۵ روزه خبری نشده میشه لطفا پیگیری کنید

sanam_gh_

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
1,888
پسندها
8,751
امتیازها
33,973
مدال‌ها
20
سطح
16

سلام خسته نباشید من بزای طراحی جلد یک هفته بیشتر درخواست دادم اماخبری هنوز نشده و اینکه چندهفته هست میخوام اشعارم تمام کنم فقط تغییرنام توجلدم لازمه که هیچکس همکاری نکردلطفارسیدگی شه

امضا : sanam_gh_

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

سلام و خسته نباشید
مدیریت انجمن با وجود مدیرای جدید خیلی خوب شده نه اینکه قبلا بد بودن نه ولی خوب افراد جدید ایده های جدیدی دارن
جدا از اون و سره بحث انتقاد بعضی از مدیران رفتار خوبی ندارن نه مدیران بلکه همه ما...مثلا چت باکس یه عزیزی میاد و یه سوالی میپرسه هیچکس جوابش رو نمیده و همین کار باعث میشه بچه ها فراری بشن.
و موضوع دیگه تایپیک های تکراری زیاد شده و کلا تاپیک های بی استفاده هم همین طور. بعضی از موضوعات خیلی بازدید دارن ولی بعضی دیگه کلا بدون هیچ استفاده ای هستن و اصلا هم بدرد نمیخورن.
و بحث دیگه دوستانی که میخوان برای مدریت اقدام کنن و یا حتی تاپیکی بزنن برای بالا بردن ارسالیاشون پست هارو کوتاه کوتاه میکنن و بند بند میفرستن. خوب این کار درست نیست واقعا!
و بحث دیگه تازه وارد ها...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : سامیار زاهد

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا