نقد و بررسی نقد رمان بطن تاریکی | مهدیه احمدی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع مهدیه احمدی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 320
  • کاربران تگ شده هیچ

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,565
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

• نویسنده موضوع
نام اثر: بطن تاریکی.
نویسنده مهدیه احمدی.
ژانر: ترسناک، عاشقانه، تخیلی، تراژدی
خلاصه:
این‌بار به جای لذت بردن در جنگل، به دنبال راهی برای انتقام هستم. این‌بار دلم می‌خواهد در تاریکی و سیاهی شب در جنگل بمانم، تا آن موجودی را که نمی‌دانم چه بود و از کجا آمد پیدا کنم! تا شاید بتوانم هویت قبلی‌ام را باز گردانم، تا دوباره بتوانم مانند قبل حس عاشقی را در جنگل تجربه کنم.

سخن نویسنده. از خواننده‌های قشنگم. درخواست دارم رمان رو از دید خودشون نقد کنند. هم نکات مثبت هم نکات منفی رمان رو برام بازگو کنید. ممنون ازتون

امضا : مهدیه احمدی

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,211
پسندها
16,576
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید ...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : F.Śin

M.Fakher

مدیر بازنشسته + نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
17/6/19
ارسالی‌ها
2,585
پسندها
38,773
امتیازها
66,873
مدال‌ها
40
سطح
33

نقد رمان بطن تاریکی
ضمن خسته نباشید بابت رمان زیباتون در جهت رفع اشکالات کوچکی که در داستانتون وجود داره این نقد رو دوستانه نوشتم که رمان عالیتون عالی تر بشه

نام رمان: نام رمان طوری نوشته شده که با ژانر رمان مرتبطه بخش دوم اسم که تاریکی هستش کلمه ای تکراری در این ژانر به حساب می‌یاد اما در کنار بخش اول اسم رمان کلمه ای جدید رو می سازه که با موجودات اصلی در این داستان که خون آشام ها هستش مرتبطه.

ژانر رمان: در رابطه با ژانر رمان باید بگم که در داستان به تمامی ژانر های گفته شده، اشاره شد به جز تراژدی که اون میزان غمی که باید رو در داستان نداشت.
و با توجه به اینکه ژانری که بیشتر به کار برده شده باید اول بیاد به نظرم بهتره ترتیب ژانر ها اول عاشقانه باشه و بعد ترسناک.

خلاصه: در ابتدای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : M.Fakher

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,565
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

• نویسنده موضوع
ممنون از اینکه وقت گذاشتین و با دقت مطالعه کردین. اشتباهات تایپی دقیقا به هاطر سرعتمه و با موبایل تایپ کردن. حتما ویرلیش میکنم عزیزم

امضا : مهدیه احمدی