کاربرد هشتگ متود_شیفت

1. امین؛

شیفت شیفت | متود بازگشت به خواب

...بعد از چند دقیقه تصور قوی و مداوم همه اینا به صورت واقعی در میان و حس میکنید واقعا وارد اون اتاق شدید.و یا به خواب میرید و داخل dr بیدار میشید. در این ساعت چون تازه از خواب بیدار شدید تصور و تمرکز رو یک موضوع خیلی راحت تره و احتمال شیفت شدن هم خیلی بیشتره. #متود #متود_شیفت shifting channel ir
  2. امین؛

شیفت شیفت | متود پل

...میشین و تمام افراد تویه قصر، شخصیت های دی ار شما هستن. سرباز شمارو به همه معرفی میکنه و بعد شمارو به یه اتاق میبره و بهتون میگه تویه.... منتظرتیم(اسم جایی که میخواید برید) شما میرید و تو اتاق خواب رویه تخت میخوابید و وقتی بیدار میشید تویه دنیای دی ار هستید:) #متود #متود_شیفت shifting channel ir
  3. امین؛

شیفت شیفت | متود من

...داده ام. من میتوانم براحتی واقعیت هارا منتقل کنم. من میخواهم به واقعیت دلخواهم بروم. من به تغییر واقعیت ها ایمان دارم تغییر واقعیت ها آسان است. من یک استاد شیفت هستم. من در واقعیت دلخواه خود هستم. جملات رو به زمان حل و گذشته بگید نه به زمان آینده. موفق باشید. #متود #متود_شیفت shifting...
  4. امین؛

شیفت شیفت | متود هواپیما

...باز کنید که مطمئنید توی دی ارید.✨ نکته:تمام تکون خورن های هواپیما رو باید با تمام وجود احساس کنید.انگار که واقعا دارید تکون میخورید.(البته خودتون رو تو واقعیت تکون ندیدا) تمرکزتون رو تا آخر متود از دست ندید و اگه فکرتون رفت جای دیگه،سریع برش گردونید. #متود #متود_شیفت ☆~~☆ shifting channel ir
عقب
بالا