کاربرد هشتگ Hades

1. ستایش؛

Hades هادس | Hades

یه هادس اینطوریه که "احساس میکنم افسرده شدم و دارم سلامت روانمو از دست میدم. هر روز که بیدار میشم میلم به مرگ خودشو شدیدتر نشون میده. عصبیم و نمیتونم مردم رو تحمل کنم. مشکلاتم واقعا دارن بهم فشار میارن و تقریبا روزی ۴۰ ساعت گریه میکنم. چی؟ با یکی درموردش صحبت کنم؟ عمراً. خودم از پسش برمیام." #Hades
  2. وانیا؛

Hades هادس | Hades

هرتایپ راجع‌به چی اورتینک می‌کنه؟ ° هادس← معنا، مفهوم و الهامات برای هادس خیلی مهمن، اون سعی می‌کنه اتفاقات اطرافش رو پردازش کنه و مفهمومشون رو متوجه بشه. این کار لذت بخشه ولی اگه به صورت مداوم انجام بشه، باعث می‌شه که حس ناامیدی و پوچی رو تجربه کنه. #Hades
  3. امین؛

Hades هادس | Hades

...کرد؛ هادس معمولا تمام توجهش به حرفایی که گفته میشه هست و اونا رو با دقت تجزیه و تحلیل میکنه تا بتونه مشاوره‌های خوبی بده. اطلاعاتی از شما رو یادش میمونه و بهشون توجه میکنه که ممکنه خودتون هم متوجهش نشده باشین. و در آخر اگه هادس بهتون اهمیت بده، حتما پلی لیستش رو باهاتون شیر میکنه. › #Hades ›...
  4. امین؛

Hades هادس | Hades

...آرکیتایپ هادس؛ پارت چهارم • مشاور خوبی باش. هادس به دور از احساسات تصمیم میگیره و کاری رو انجام میده که کمترین خسارت رو بزنه. درواقع اون کسیه که میتونه بهترین توصیه هارو بکنه و بدون تاثیر گرفتن از اتفاقاتی که اطرافش می افته قضاوت کنه و بهترین و کم ریسک ترین تصمیم رو بگیره. › #Hades › #fact
  5. امین؛

Hades هادس | Hades

هادس وقتی حوصلش سر می‌ره؛ - خواب همیشه انتخاب اوله - یه کتاب/پرونده‌ی جنایی می‌خونه - پلی‌لیست جدید درست می‌کنه - یه چیزی رو پیدا می‌کنه که ته و توشو دربیاره - با دوستش درمورد فلسفه‌های ذهنیش حرف می‌زنه - می‌ره تو غارش که انرژیشو ریکاوری کنه › #Hades › #fact
  6. امین؛

Hades هادس | Hades

هادس چه زمانی نميتونه خودشو كنترل كنه؟ • زمانی که آدم‌های نزدیکش بی‌احساس خطابش می‌کنن • زمانی که به حریم شخصیش ت*جاوز می‌کنن • زمانی که بهش می‌گن چرا با آدما معاشرت نمیکنی و انقدر خودتو میگیری › #Hades › #fact
  7. امین؛

Hades هادس | Hades

پررنگ‌ترین ویژگی هرتایپ توی نگاه اول؛ • هادس↜آروم و درونگرا بودن. هادس معمولاً توی برخورد اول خیلی خودش رو نشون نمی‌ده و فقط در طول زمانی و به شرطی که هادس اعتماد کافی رو نسبت به فرد داشته باشه، می‌شه متوجه‌ی افکار عمیق و جزءنگری‌هاش شد. › #Hades › #fact
  8. امین؛

Hades هادس | Hades

اگه هر آرکی‌تایپ یه ساین زودیاک بود چی میشد؟ هادس: قطعا اسکورپیو. هادس درونگرا و منطقیه. اجازه نمیده احساساتش بهش غالب شه اما بیشتر از هرکسی به افراد زندگیش وفاداره. هادس از نظر بقیه قدرتمنده. دقیقا همون چیزی که از اسکورپیو ها انتظار میره، “الهه ناخوداگاه” . › #Hades › #fact
  9. امین؛

Hades هادس | Hades

~معرفی هادس | Hades خدای جهان زیرین هادس خدای دنیای ارواح و مردگانه. درونگراست و معمولا سرد و بی احساس توصیف میشه اما به این معنی نیست که واقعا چیزی رو احساس نمیکنه. هادس فقط احساساتش رو بروز نمیده و ترجیح میده توی خودش بریزه. کنترل خوبی روی بخش ناخوداگاه وجودش داره و از اینکه با معنی و مفهوم...
  10. امین؛

Archetypes آرکی‌تایپ

~معرفی هادس | Hades خدای جهان زیرین هادس خدای دنیای ارواح و مردگانه. درونگراست و معمولا سرد و بی احساس توصیف میشه اما به این معنی نیست که واقعا چیزی رو احساس نمیکنه. هادس فقط احساساتش رو بروز نمیده و ترجیح میده توی خودش بریزه. کنترل خوبی روی بخش ناخوداگاه وجودش داره و از اینکه با معنی و مفهوم...
عقب
بالا