کاربرد هشتگ Hephaestus

1. Eugénie-

Hephaestus هفائستوس | Hephaestus

هفائستوس: خسته شدم، هیچکس منو به خاطر خودم نمیخواد. هفائستوس: خانوادم، دوستام، آشناهام. هفائستوس: حتی تو هم فقط چون پول دارم باهام حرف میزنی! روانشناس: #Hephaestus
  2. -Eva

Archetypes آرکی‌تایپ | دیالوگ و توئیت‌

دیمیتر: اگه امشبم دیر بخوابی فردا از خودت متنفر می‌شی. هفائستوس: در هر صورت صبحا از خودم متنفرم. #Demeter #Hephaestus #meme #Tweet
  3. -Eva

هفائستوس چه زمانی نميتونه خودشو كنترل كنه؟ • وقتی کسی ارزش هدیه های دست ساز و نقاشی هایی که براش کشیده رو درک نمیکنه • وقتی هر مشکلی پیش میاد بدون فکر کردن برای راه حل مستقیم میندازنش روی دوش اون چون اون همیشه بهشون کمک کرده • وقتی وقت کافی برای تموم کردن کارهاش نداره › #Hephaestus › #fact
  4. -Eva

...حال حساسه، اون براش مهمه که چه تاثیری روی دیگران می‌ذاره، پس قدم‌هاش رو در رابطه با ارتباطاتش با احتیاط برمی‌داره. دائماً به دلیل رفتار دیگران فکر می‌کنه و گاهاً به شدت روشون متمرکز می‌شه. گرچه احتیاط در روابط مهمه، ولی اگه از حد فراتر بره، باعث القای حس کمبود اعتماد بنفس بهش می‌شه. #Hephaestus
  5. Amin

...هفائستوس: قطعا ویرگو. هفائستوس درونگرا و مهربونه. از خلق کردن چیزهایی که بتونه توی اونها خودش رو بروز بده لذت میبره و به زمان زیادی برای خلوت کردن با خودش نیاز داره. از نظر بقیه هفائستوس هنرمند و با معرفته. دقیقا همون چیزی که از ویرگو ها انتظار میره، “الهه ساختن” بودن. › #Hephaestus › #fact
  6. Amin

~معرفی هفائستوس | Hephaestus خدای آتش و آهنگری هفائستوس مرد عمله. تمام وجودشو با کاراش ابراز میکنه. از ویژگی های اصلیش خلاق، هنرمند، صنعتگر، مخترع و با مهارت و با استعداد بودنه. روحیه حساسی داره. دوست داره ارتباط برقرار کنه اما معمولا گوشه گیره و خودشو ابراز نمیکنه. زیاد پیش میاد که توی کارش...
  7. Amin

Archetypes آرکی‌تایپ

~معرفی هفائستوس | Hephaestus خدای آتش و آهنگری هفائستوس مرد عمله. تمام وجودشو با کاراش ابراز میکنه. از ویژگی های اصلیش خلاق، هنرمند، صنعتگر، مخترع و با مهارت و با استعداد بودنه. روحیه حساسی داره. دوست داره ارتباط برقرار کنه اما معمولا گوشه گیره و خودشو ابراز نمیکنه. زیاد پیش میاد که توی کارش...
عقب
بالا