کاربرد هشتگ Ares

1. Eugénie-

Archetypes آرکی‌تایپ | دیالوگ و توئیت‌

آرس: میدونی چیه؟ من از دنبال کردن رویاهام خسته شدم. آرس: میخوام یکاری کنم اونا منو دنبال کنن. آتنا: چجو- *آرس میکوبه تو سر آفرودیت و بعد فرار میکنه* #Ares #Athena #Aphrodite #Tweet
  2. -Eva

Ares آرس | Ares

هرتایپ راجع‌به چی اورتینک می‌کنه؟ آرس ← آرس دوستان و اطرافیانش رو بخش مهمی از زندگی خودش می‌دونه و برای راحتیشون تلاش می‌کنه و در عوض، انتظار اهمیت متقابل رو هم داره و گاهی اوقات این توقعات می‌تونن منجر به حس نادیده‌گرفته شدن از طرف اطرافیانش بشه و روابطش رو به سمت سردی ببره. #Ares #fact
  3. -Eva

Ares آرس | Ares

...میکنه؟ آرس شخص ابرازگریه، احساساتش رو راحت و صریح بروز میده و از انجام این کار لذت میبره. حواسش به همه دوستانش هست و تا حد توانش حمایتشون میکنه. اون کسیه که صد در صد خودش رو در روابطش میذاره برای همین اگه انتخاب دوم بشه یا محبتش بی پاسخ بمونه تو ذوق میخوره و احساس بدی بهش دست میده. #Ares #fact
  4. -Eva

Ares آرس | Ares

...که باید به خاطر داشتن آرس شکرگزار باشیم: - به شدت ابرازگر و احساساتیه و به هرشکلی علاقه‌اش رو بهت ابراز میکنه - غذای موردعلاقت رو یادش میمونه و سعی میکنه طرز پختش رو یاد بگیره - هرکاری بخوای بکنی نفر اولیه که برای کمک بهت داوطلب میشه حالا میخواد درس خوندن باشه یا سرقت از بانک › #Ares › #fact
  5. Amin

Ares آرس | Ares

اگه هر آرکی‌تایپ یه ساین زودیاک بود چی میشد؟ آرس: قطعا اریس. آرس جنگجو و پر انرژیه. هیچ چیزی نمیتونه جلوشو بگیره و خستگی ناپذیره. دقیقا همون چیزی که از اریس ها انتظار میره، “الهه جنگ” بودن. › #Ares › #fact
  6. Amin

Ares آرس | Ares

~معرفی آرس | Ares خدای جنگ آرس سرسخته. اراده قوی داره و به راحتی از چیزی که میخواد دست نمیکشه. با بروز دادن احساساتش مشکلی نداره و هرچیزی که احساس کنه رو همون لحظه بروز میده واسه همین یا خشن به نظر میرسه یا احساساتی. انرژی زیادی داره، از فعالیتای فیزیکی خوشش میاد و دوست نداره نظاره گر باشه...
  7. Amin

Archetypes آرکی‌تایپ

~معرفی آرس | Ares خدای جنگ آرس سرسخته. اراده قوی داره و به راحتی از چیزی که میخواد دست نمیکشه. با بروز دادن احساساتش مشکلی نداره و هرچیزی که احساس کنه رو همون لحظه بروز میده واسه همین یا خشن به نظر میرسه یا احساساتی. انرژی زیادی داره، از فعالیتای فیزیکی خوشش میاد و دوست نداره نظاره گر باشه...
عقب
بالا