کاربرد هشتگ Aphrodite

1. Eugénie-

Archetypes آرکی‌تایپ | دیالوگ و توئیت‌

هرا: تو یه جور وارد اتاق میشی انگار خدا فرستادتت. هرا: به عنوان یک مجازات. آفرودیت: ... #Aphrodite #Hera #meme #Tweet
  2. Eugénie-

Archetypes آرکی‌تایپ | دیالوگ و توئیت‌

آرس: میدونی چیه؟ من از دنبال کردن رویاهام خسته شدم. آرس: میخوام یکاری کنم اونا منو دنبال کنن. آتنا: چجو- *آرس میکوبه تو سر آفرودیت و بعد فرار میکنه* #Ares #Athena #Aphrodite #Tweet
  3. Amin

Aphrodite آفرودیت | Aphrodite

اگه هر آرکی‌تایپ یه ساین زودیاک بود چی میشد؟ آفرودیت: قطعا تورس. آفرودیت زیبا و دوست داشتنیه. خلاقه و دوست نداره دنبال روی دیگران باشه. دقیقا همون چیزی که از تورس ها انتظار میره، “الهه عشق و زیبایی” بودن. › #Aphrodite › #fact
  4. Amin

Aphrodite آفرودیت | Aphrodite

~معرفی آفرودیت | Aphrodite خدابانوی عشق و زیبایی و هنر آفرودیت به منحصر به فرد بودنش معروفه. اون بدون اینکه کاری بکنه آدما رو به خوش جذب میکنه. خلاقیت زیادی داره و معمولا کار ها رو به روش خودش پیش میبره. دوست نداره از کسی تقلید کنه. از بروز دادن احساساتش خجالت نمیکشه و خودش برای روابطش پیشقدم...
  5. Amin

Archetypes آرکی‌تایپ

~معرفی آفرودیت | Aphrodite خدابانوی عشق و زیبایی و هنر آفرودیت به منحصر به فرد بودنش معروفه. اون بدون اینکه کاری بکنه آدما رو به خوش جذب میکنه. خلاقیت زیادی داره و معمولا کار ها رو به روش خودش پیش میبره. دوست نداره از کسی تقلید کنه. از بروز دادن احساساتش خجالت نمیکشه و خودش برای روابطش پیشقدم...
عقب
بالا