کاربرد هشتگ آقای_نظری_محسن

1. میم پناه

ویژه رمان دودو اسکاچی | مهسا پناهی (میم پناه) نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین دلنشین !... ای غم دلواپسی‌ات بر کمرم من از آنی که تو پنداشته‌ای خسته‌ترم #آقای_نظری_محسن سلام به‌ روی ماهتون... دوستتون دارم و فکر کنم که می‌دونید... حال دلتون خوب راستی دو سال و اندی از قصه "نمی‌خواستم یک مقتول باشم" می‌گذره و اگر اون قصه رو خونده باشید، می‌دونید قرار بود...
  2. میم پناه

یاخیرالحافظین کنار خود بنشین !... با خودت مشاوره کن بخند و از بدنــت، غصه را مصادره کن #آقای_نظری_محسن سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ حال دلتون خوب و خوش‌رنگ پست ۵ از ... ________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید :green-heart: اللهم عجل لولیک الفرج :green-heart:
  3. میم پناه

یاخیرالحافظین لبخند ، تنها یک نقاب سرد و بی روح است وقتی کسی در سینه ، درد مبهمی دار #آقای_نظری_محسن سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ میگم چی میشه یکم ناپرهیزی کنید و نظرتون رو برام بنویسید؟ قصه واقعا براتون اون‌قدر جالب نیست که نظری داشته باشید؟:melting-face: حال دلتون خوب پست ۴ از ...
  4. میم پناه

یاخیرالحافظین یا از دل من بگذر و بگذار بمیرم، یا حوصله کن تلخی و حساسیتم را #آقای_نظری_محسن سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ دوستتون دارم پست ۳ از ... _________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید :green-heart: اللهم عجل لولیک الفرج :green-heart:
  5. میم پناه

یاخیرالحافظین شَک می‌کنی به خویش و به باوَر نمی‌رسی! ای زندگی!... چرا تو به آخَر نمی‌رسی؟ #آقای_نظری_محسن سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ پست چه وقته؟ پست بی‌وقته میگم می‌دونید دوستتون دارم دیگه؟ حال دلتون خوب پست ۱ از ... _________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن...
عقب
بالا